Cover

Jak stahovat hudbu z YouTube

Stahujte hudbu ze služby Youtube během několika sekund pomocí tohoto skvělého nástroje. Existují desítky webů YouTube, které kopírují hudbu, ale ne všechny jsou důvěryhodné. Níže uvedená metoda funguje skvěle. Tuto metodu je možné provést v prohlížeči, aniž byste museli stahovat nějaké speciální aplikace.

1. Najděte video, ze kterého chcete hudbu stáhnout

Otevřete YouTube ve webovém prohlížeči vašeho počítače a vyhledejte nebo přejděte na video, ze kterého chcete hudbu stahovat.

2. Zkopírujte URL adresu videa

Zvýrazněte celou adresu videa v pruhu v horní části okna prohlížeče a poté stisknutím Ctrl+C (Windows) nebo Command+C (Mac) zkopírujte.

URL adresa youtube videa

3. Přejděte na domovskou stránku stahování z YouTube

Klikněte na stránku stahování hudby z YouTube a otevřete jej v novém okně. Tím nepřijdete o tento návod. V horní části stránky klikněte na velké zelené tlačítko "Pokračovat: Stáhnout hudbu z YouTube do MP3".

Stahování hudby z YouTube

Objeví se vám stránka, kde už se jenom zbavíte reklamy. Buďto nenápadným křížkem nebo zeleným tlačítkem "Převeďte Váš soubor dle našeho návodu".

4. Vložte adresu videa z YouTube

Klikněte do textového pole "Zadejte odkaz k médiu". Následně stiskem kláves Ctrl+V (Windows) nebo Command+V (Mac) vložte zkopírovaný odkaz vašeho videa z YouTube.

Aplikace stahování hudby z YouTube

5. Vyberte typ souboru

Výchozí volba je stažení hudby do souboru MP3. Pokud chcete volbu změnit, můžete tak učinit kliknutím na jinou možnost MP4, MP4 HD, AVI, AVI HD. Tyto možnosti naleznete nad vyhledávacím políčkem.

6. Klikněte na tlačítko "Konvertovat do MP3"

Klikněte na "Konvertovat do MP3". Zobrazí se vám další stránka, kde opět kliknete na tlačítko Konvertovat do MP3". Po spuštění procesu se zobrazí obrazovka s procentem stahování. Obvykle trvá až 20 sekund. Pokud je ale server přetížen nebo je vaše připojení k internetu pomalé, může to trvat 2-3 minuty. Buďte trpěliví a okno nezavírejte hned.

7. Stáhněte a získejte MP3

Po konvertování se zobrazí finální tlačítko "Stáhnout", kterým stáhnete svou hudbu do počítače, MP3 přehrávače, telefonu nebo hudební knihovny.

Uložení hudby z YouTube

A je to! Nyní máte ve svém zařízení zcela zdarma svou hudbu.

Videonávod

Pokud vám i tak z přečtení článku není vše jasné. Připravili jsme pro vás videonávod, jak s naší službou pracovat.

Je to legální?

Než se ponoříte do specifik stahování hudby z YouTube, musíte zjistit, zda je to legální nebo ne. Odpoveď na tuto otázku je ano i ne.

Pokud se obrátíte na držitele autorských práv a získáte povolení ke stažení hudby, nemusíte si dělat starosti.

Ale pokud to tak není, není to legální, přestože to dělá každý. Pokud je to třeba indický umělec nebo někdo podobný, můžete ho kontaktovat a dostat ke stažení souhlas. Pokud je to velký umělec, tak hodně štětí. Musíte pochopit, že umělci, kteří zveřejňují hudubu na YouTube vydělávají peníze prostřednictvím reklam, které vidíte na začátku a někdy uprostřed videa.

Existují situace, kdy je tento proces legální. Ovšem je to stále ještě šedá oblast díky vlastním podmínkám služby YouTube. S povolením ale často legální nebude. Ovšem exitují způsoby, jak k hudbě ze služby YouTube přistupovat, aniž byste porušili pravidla. Jako například nová služba YouTube, která někdy pravděpodobně nahradí hudbu Google Play.

  • Nepodoprujeme pirátství, takže pokud chtete stáhnout hudbu z YouTube bez souhlasu, nezapomeňte, že to děláte na vlastní nebezpečí.