1000 Audioknih ke stažení zdarma

Naším cílem je pomoci co největšímu počtu lidí najít a užít si audioknihy zdarma. Stáhněte si stovky bezplatných audioknih, většinou klasických, do svého MP3 přehrávače nebo počítače.

Audioknihy lze stahovat a užívat si offline nebo přehrávat přímo v prohlížeči pomocí našeho jednoduchého online audio přehrávače.

Najdete u nás skvělá díla online od beletrie, poezie až po literatury faktu. Audioknihy online od autorů jako Twain, Tolstoy, Hemingway, Orwell, Vonnegut, Nietzsche, Austen, Shakespeare, Asimov, HG Wells a další. Podívejte se také na naši související sbírku: 150 nejlepších podcastů, které obohatí vaši mysl.

Kde stáhnout audioknihy zdarma?

Stáhněte si audioknihy zdarma

150 nejlepších podcastů ke stažení zdarma

Stáhněte si skvělé podcasty o umění, hudbě, historii, filozofii. Můžete si poslechnout skutečné i imaginární příběhy.

Audiokniha

Audiokniha je záznam nahlas přečteného textu, slovo od slova nebo zkráceně. Jsou vhodnou alternativou k tradičním knihám a důležitým médiem pro zrakově postižené. Zvukové knihy prošly dlouhou cestou od 30. let 20. století, kdy se objevily první celovečerní nahrávky pro osoby se zdravotním postižením. Byly zpřístupněny široké veřejnosti v padesátých letech minulého století, ale až v sedmdesátých letech s vydáním kazetových pásek začala popularita stoupat, zejména u dojíždějících za jízdy. Dnes již k poslechu zvukových knih nepoužíváme objemné formáty záznamu. Nová digitální zařízení s prostorem pro tisíce souborů vám umožní přenášet knihovnu a stahovat nebo streamovat zvuk přímo online. Populární zvukové formáty, jako jsou soubory mp3, se přehrávají na většině digitálních zařízení. Platformy, jako jsou Knihy Googlea Amazon poskytují přístup k obrovským knihovnám knih, zatímco menší neziskové organizace, jako je Librivox , umožňují veřejný přístup k bezplatným zvukovým knihám čteným dobrovolníky.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře