Jak převést PDF do BMP

Otevřito.cz představuje rychlé online řešení, jak jednoduše převést soubor PDF (.pdf) na vybraný formát Obrázek (.jpg a další).

Tabulka

Nejlepší nástroje na stahování hudby z Youtube do MP3
Online nástroj Bez registrace Více formátů Český návod Zdarma
Y2mate                ❌
YTMP3                ❌
Otevřito

Obrázek

Nejlepší nástroje na převod souborů
Nejlepší nástroje na převod souborů

Puntíkové body

 • Hromadné stahování – Získejte celý svět v mp3. Najděte seznamy skladeb a kanály, na které máte zrovna chuť. Přehrávejte a stahujte písničky z YouTube na MP3. Toto je jedinečná vlastnost programu Free YouTube to MP3 Converter.
 • Čistý zvuk – Převeďte na bezztrátový a ztrátový. Dostupné formáty: MP3 (Lame Insane and Extreme Profiles), M4A (AAC), WAV, FLAC a OGG. Stáhněte si původní stream a získejte hi-fi zvuk v dosahu audiofila.
 • Funkčnost – Užijte si stahování s více vlákny. Stahujte seznamy skladeb a samostatné odkazy - vše najednou. Snadno přizpůsobte názvy výstupů. Vyplňujte MP3 tagy a umělecká díla automaticky.

Číselné body

 1. Spusťte bezplatý program na stahování z YouTube do MP3, v originálním názvu: Free YouTube to MP3 Converter
 2. Zkopírujte URL adresu videa na YouTube
 3. Vložte zkopírovaný odkaz do aplikace kliknutím na tlačítko „Vložit“
 4. Vyberte příponu do které chcete video z YouTube uložit: MP3, FLAC, M4A, AAC, WAC, OGG
 5. Klikněte na tlačítko „Stáhnout

Odkaz

odkaz na hlavní stránku


Návod – krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Klikněte na tlačítko CHOOSE FILE a vyberte soubor PDF

2. Klikněte na tlačítko CONVERT a zahajte konverzi z PDF do BMP

3. Posuňte se na stránce níže

4. Tlačítkem Download soubor BMP stáhnete a uložíte

PDF (.pdf)

PDF je zkratka anglického názvu Portable Document Format – přenosný formát dokumentů. Byl vytvořen firmou Adobe pro nezávislé ukládání dokumentů. PDF dokumenty lze vytvořit jak v softwaru Acrobat od Adobe, tak v dalších programech, ale často jako export do PDF. Pro prohlížení exituje celá řada platforem, nejznámější je prohlížeč Adobe Reader.

Ve velmi širokém smyslu je formát PDF digitální formát, který můžete použít k reprezentaci elektronických dokumentů. Jednou z největších výhod formátu PDF je, že není závislá na:

 • Softwaru
 • Hardwaru
 • Operační systému

Soubor PDF obsahuje kompletní popis rozvržení dokumentu a všechny informace nezbytné pro jeho správné zobrazení. Proto vám dokumenty PDF umožňují:

 • Výměnu, sdílení, prohlížení
 • Zachování obsahu, formátování, vzhledu dokumentu
 • Jsou snadné, spolehlivé, přesné
 • Nezávislé na prostředí, softwaru, hardwaru, zobrazení, tisku

Jinými slovy: Když k reprezentaci dokumentu použijete formát PDF, formátování se zachová bez ohledu na software, hardware nebo operační systém použitý při pozdějším otevření souboru.

Další výhodou formátu souboru PDF je, že soubory PDF jsou kompaktní. PDF zmenšuje velikosti souborů pomocí kompresních algoritmů a specifických souborů. Vzhledem k výše uvedenému není tak těžké pochopit, proč je formát PDF tak široce používán. Mezi další výhody formátu PDF patří zachování formátování dokumentu a jeho sdílení.

Data v souboru PDF nelze snadno změnit. V závislosti na vaší perspektivě to můžete považovat za výhodu nebo nevýhodu. Přesněji: Pokud je vaším hlavním účelem zabránit (nebo alespoň ztěžovat) modifikaci konkrétního dokumentu, můžete být rádi, že data v souboru PDF nelze snadno změnit. Pokud potřebujete pracovat s daty v souboru PDF a manipulovat s nimi, pravděpodobně vás štve, jak obtížné je upravit dokument PDF.

Obrázek (.jpg a další)

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Komentáře