Stáhnout video z Facebooku – na 3 kliknutí a zdarma

Tato online aplikace vám umožňuje stáhnout video z Facebooku do vaše zařízení. Vše probíhá zdarma, bez registrace a bez instalace.

Obsah článku

Jak stáhnout video z Facebooku

Facebook vám dává možnost sdílet videa napříč platformami, ale neumožňuje ukládat je pro offline prohlížení. Každý jste se setkal s tím, že video potřebujete stáhnout nebo zkopírovat. 

Internet je zahlcen spoustou návodů na stahování a kopírování videí do mobilu. Aby to ale vůbec šlo, musíte do vašeho Androidu nebo iPhonu postahovat různé aplikace.

Naše online aplikace vám umožní stahování videí z Facebooku online, bez instalace, přímo ve ve vašem prohlížeči. Ať už jste na počítači nebo mobilu.

"Facebook nemá funkci offline prohlížení, která umožňuje uživatelům sledovat videa bez stahování dat"

Existuje však mnoho možností pro stahování videa z Facebooku na mobilních a stolních počítačích, ale ne všechny jsou tak jednoduché jako je stisknout tlačítko pro stažení videa. 

Níže uvádíme některé z možností, které jsme na konci vyzkoušeli, a nyní vám doporučujeme, abyste si stahovali videa z Facebooku na Android, iPhone a počítači s co nejmenším počtem kliknutí. 

Podívejte se na obsah článku:

 • Jak stáhnout video z Facebooku do PC nebo notebooku
 • Jak stáhnout video z Facebooku na mobil – Android nebo iPhone 
 • Jak stáhnout video z Facebooku pomocí aplikace v počítači
 • Jak stáhnout video ze soukromé skupiny na Facebooku

Jak stáhnout video z Facebooku do PC nebo notebooku

1. možnost: 

Pro co nejjednodušší stahování videa vám doporučujeme naše stránky Otevrito.cz. Stačí, když kliknete na tlačítko "Pokračovat: stáhnout video z Facebooku", které je nad článkem i pod článkem. Dostanete se na stránku, kde je v levé části krásný stručný návod v češtině, jak postupovat:

Jak stáhnout video z Facebooku – Otevřito.cz
Návod na stahování videa z Facebooku – Otevřito.cz

Pokud vám však nedělá problém angličtina doporučujeme přejít přímo na www. stránku getfvid.com, která je velmi přehledná a uživatelsky přívětivá. 

2. možnost: 

Proces stahování videa z Facebooku na plochu pomocí getfvid.com/ je následující:

 1. Zkopírujte URL adresu videa z Facebooku, které chcete stáhnout
 2. Přejděte na getfvid.com a vložte odkaz tam, kde vás o to žádají, a stiskněte tlačítko „Stáhnout
 3. Vyberte kvalitu videa mezi normální (SD) nebo HD
 4. Klikněte pravým tlačítkem na video a vyberte možnost pro uložení videa do počítače

Jak stáhnout video z Facebooku na mobil – Android nebo iPhone 

Pokud sledujete většinu svého obsahu na mobilech, je to pro vás to nejdůležitější. Stahování videí vám umožní je sledovat kdykoli chcete a jak chcete, aniž byste se museli starat o aktivní datové připojení. 

 1. Otevřete aplikaci Facebook v telefonu nebo prostřednictvím mobilního webu společnosti a vyhledejte video, které chcete stáhnout.
 2. Najděte tlačítko sdílení pod videem a vyhledejte možnost „Kopírovat odkaz“. Pokud jste na webu, můžete odkaz zkopírovat přímo z adresního řádku prohlížeče.
 3. Dále otevřete www stránku getfvid.com v libovolném webovém prohlížeči, který používáte. Chrome je pravděpodobně ten, na který se většina lidí obrátí, a to je v pořádku.
 4. Tato webová stránka nabídne pole pro vložení odkazu, který jste právě zkopírovali. Zde url adresu videa vložíte. 
 5. Poté získáte možnost zvolit, v jaké kvalitě se mají videa stahovat. Můžete si vybrat mezi normální a HD. Pokud používáte Firefox, stačí klepnutím zvolit kvalitu.
 6. To je vše, nyní si můžete stáhnout video z Facebooku. A video se uloží do výchozího umístění prohlížeče, což je pro většinu lidí složka Stažené soubory.

Jak stáhnout video z Facebooku pomocí aplikace v počítači?

I když nedoporučujeme aplikace pro stahování videí z Facebooku do mobilu, doporučíme vám jednu fajn aplikace pro počítač. Aplikace funguje pro Mac i Windows. 

 1. Otevřete 4Kdownload.com v prohlížeči na počítači. Tím se dostanete do aplikace 4K Video Downloader, kterou nainstalujete do počítače.
 2. Otevřete jakékoli video na Facebooku pomocí webového prohlížeče a zkopírujte jeho odkaz z adresního řádku.
 3. Otevřete aplikaci 4K Video Downloader a vložte odkaz dovnitř. Většinou aplikace najde odkaz ze schránky počítače automaticky.
 4. Můžete si vybrat, v jaké kvalitě chcete video stáhnout. Poté klikněte na stahování.

Jak stáhnout video ze soukromé skupiny na Facebooku?

Tady je stručný návod v 6 rychlých a snadných krocích, jak stáhnout soukromé video z Facebooku:

 1. Stáhněte si Mozilla Firefox. První věc, kterou musíte udělat, je stažení prohlížeče Mozilla Firefox.
 2. Otevřete skupinu na Facebooku a najděte video. Pomocí prohlížeče Mozilla otevřete Facebooku a najděte skupinu, ze které chcete video stáhnout. Malý tip: pokud si chcete stáhnout video, co jste zveřejnili nedávnou, můžete použít funkci skupinového vyhledávání.
 3. Klikněte na video na Facebooku. Klikněte na datum u videa a tím se otevře jedinečná adresa URL videa (uvidíte ji nahoře).
 4. Změňte WWW. Změňte `www` v URL na `m` a poté stiskněte klávesu Enter. 
 5. Klikněte na přehrát. Klikněte na tlačítko přehrávání videa.
 6. Uložte video. Klikněte pravým tlačítkem na video a klikněte na `Uložit jako`. 

Jak stáhnout video z Facebooku Messenger pomocí mobilního telefonu?

Ve službě Facebook Messenger na vašem mobilním telefonu klepnete a podržíte prst na videu, které chcete stáhnout.

Kromě emoji, které se zobrazí u videa uvidíte pod videem několik možností. Obecně se jedná o odeslat, odstranit, uložit atd. Výběrem možnosti `Uložit video` se video stáhne do galerie fotografií/videí do vašeho mobilu. Pokud zvolíte možnost `Uložit na Facebook`, video se uloží do části Uloženo ve vašem profilu na Facebooku.

Závěr

Výše jsme vám popsali, jak stahovat videa z Facebooku. Pokud sledujete velké množství obsahu na největší sociální síti na světě, tak vám tyto tipy určitě přijdou vhod. Popsané metody stahování videí pro mobily lze také použít ke stažení videí pro tablety. Počítače s Windows a Mac většinou fungují stejně a tudíž metody stahování videí jsou stejné. Pokud aplikace pro stahování nefunguje na počítačích Apple s čipem M1, použijte místo toho webový prohlížeč. 

❓Často kladené otázky

Je váš nástroj na stahování videí z Facebooku zdarma? 

Ano, náš nástroj na stahování videí z Facebooku můžete zcela zdarma používat online. Nikdy od vás nebudeme žádat peníze.

Do jakých zařízení můžu videa na Facebooku stahovat? 

Otevrito.cz podporuje stahování z Facebooku bez ohledu na to, jaké zařízení nebo operační systém používáte. Stahování videí je k dispozici na iPhonech, telefonech Android a stolních počítačích. 

Existuje nějaké omezení v počtu videí, které si mohu z Facebooku stáhnout? 

Ne. Počet videí na Facebooku, která si můžete stáhnout pomocí naší služby, není nijak omezen.

Kam se ukládají videa z Facebooku po stažení? 

Když stahujete soubory, obvykle se ukládají do složky pro stahování v počítači. Váš prohlížeč tuto složku obvykle nastaví za vás. 

Jak stáhnout soukromá videa z Facebooku?

Chcete-li stahovat soukromá videa z Facebooku, můžete to udělat pomocí soukromého stahovače videí, například getfvid.com/private-downloader. Kód videa si obvykle může stáhnout pouze ten, kdo je schopen jej zobrazit. Pomocí tohoto nástroje můžete zachytit video a stále mu umožní zůstat v soukromí. Samozřejmě byste vždy měli respektovat autorská práva k videím, která stahujete.

Mohu stahovat živá videa z Facebooku?

Jakmile je streamování hotové, můžete snadno ukládat živá FB videa do svého zařízení.

 

Návod – krok za krokem

1. Na vašem Facebooku klikněte pravým tlačítkem na libovolné video a vyberte možnost "Zkopírovat URL videa pro tento okamžik"

2. Do vyhledávacího pole vložte zkopírovanou URL adresu videa a klikněte na "Download"

3. Klikněte na "Download Video in Normal Quality" nebo na "Download Video in HD Quality" a začněte stahovat

4. Pokud se video místo stahování spustí, klikněte pravý tlačítkem na video a vyberte možnost "Uložit video jako"

Facebook

Facebook založili 4. února 2004 Mark Zuckerberg, Eduardo Saverin, Dustin Moskovitz a Chris Hughes na Harvardské koleji. Rychle se stal největší sociální sítí na světě. V průběhu jednoho roku získal na svůj web více než 1 milion uživatelů. Od té doby exponencionálně rostl a v roce 2018 dosáhl více než 2 miliardy uživatelů.

Facebooková stránka

Stránka na Facebooku je veřejný profil speciálně vytvořený pro firmy, značky, celebrity, organizace a další organizace. Na rozdíl od osobních profilů stránky nezískávají „přátele“, ale „ fanoušky “ - což jsou lidé, kteří se rozhodli stránku „ lajkovat “. Stránky si mohou získat neomezený počet fanoušků, lišících se od osobních profilů, které Facebook označil za maximum 5 000 přátel.

Stránky fungují podobně jako profily a aktualizují uživatele o věcech, jako jsou stavy , odkazy, události, fotografie a videa. Tyto informace se objevují na samotné stránce i v osobních zpravodajských zdrojích jejích fanoušků.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře