Jak stáhnout video z Instagramu – na 3 kliknutí a zdarma

Tato online aplikace vám umožňuje stáhnout video z Instagramu do vašeho zařízení. Vše probíhá zdarma, bez registrace a bez instalace.

Obsah článku

Jak stáhnout video z Instagramu?

Tímto online nástrojem stáhnete Instagram video online. Můžete stahovat libovolná soukromá i veřejná videa na Instagramu jedním kliknutím. Vše co potřebujete je odkaz na Instagram video. Naše aplikace už toto video stáhne do vašeho zařízení.

Instagram videa jsou ve formátu MP4, takže jakékoli stažené video z Instagramu bude ve formátu MP4. Stahování videí z Instagramu nebylo nikdy jednodušší. Díky naší uživatelsky příjemné webové stránce, která také skvěle funguje na mobilu.

Jak stáhnout video z Instagramu do iPhone?

Většina uživatelů Instagramu ví, že oficiální aplikace Instagram nepodporuje možnost stahování a ukládání videí nebo fotografií do iPhonu, iPadu nebo jiného zařízení se systémem iOS. 

Stahování videa z Instagramu do iPhone pomocí aplikace Blaze:

Krok 1: Pořiďte si aplikaci Blaze: V obchodě Apple App Store si stáhněte aplikaci Blaze: Prohlížeč a správce souborů.

Krok 2: Na iPhonu otevřete aplikaci Instagram. Na videopříspěvku, který chcete uložit, klepněte na ikonu tří teček a v kontextové nabídce vyberte možnost "Copy Link".

Krok 3: Vložte odkaz do aplikace Blaze, vyberte možnost Stáhnout a zvolte možnost uložit video do role fotoaparátu. 

Stahování videa z Instagramu do iPhone pomocí aplikace Instagram Video Downloader

Krok 1: Otevřete aplikaci Instagram na iPhonu a přejděte na video, které vás zajímá. Zkopírujte odkaz na video klepnutím na 3 tečky umístěné nad videem a poté zvolte "Kopírovat odkaz".

Krok 2: V aplikaci Safari otevřete aplikaci Instagram Video Downloader , "Vložte" odkaz na video a poté stiskněte tlačítko Download. Nyní naše servery stáhnou vaše video z Instagramu.

Krok 3: Nyní je vaše video připraveno, klepněte na tlačítko "Stáhnout". Poté vás Safari vyzve ke stažení tohoto videa nebo fotografie, stačí stisknout tlačítko Stáhnout, jak je znázorněno na snímcích obrazovky níže.

Krok 4: Průběh stahování videa můžete sledovat prostřednictvím ikony v pravém horním rohu prohlížeče Safari. Po dokončení stahování videa stiskněte ikonu stahování a zkontrolujte stažené video.

Krok 5: Nyní můžete video uložit do aplikace Fotky v iPhonu tak, že vyberete video, kliknete na ikonu sdílení a nakonec zvolíte možnost "Uložit video".

Návod – krok za krokem

1. Přejděte do služby Instagram a zvolte video, které chcete stáhnout

2. Pokud používáte aplikaci Instagram, klikněte na další možnosti a zkopírujte URL odkaz videa "Kopírovat odkaz". Pokud používáte Instagram ve webovém prohlížeči, otevřete video v nové kartě a zkopírujte odkaz z URL adresy ve webovém prohlížeči. Nebo na video klikněte pravým tlačítkem a vyberte možnost "Kopírovat adresu odkazu"

3. Vložte URL adresu videa do vyhledávacího pole a klikněte na LUPU

4. Níže se vám zobrazí tlačítko "Download", kterým video stáhnete do svého zařízení

Instagram

Co je Instagram?

Instagram je populární aplikace pro sdílení fotografií pro chytré telefony. Ve srovnání s jinými sociálními sítěmi je Instagram poměrně jednoduchý - zaměřuje se především na sdílení fotografií a videí s přáteli.

Proč používat Instagram?

V tuto chvíli si možná říkáte: Proč potřebuji samostatnou aplikaci pro sdílení fotografií? Nemohl bych je prostě zveřejnit na Facebooku nebo jiné sociální síti? Jedním z důvodů popularity Instagramu je jeho jednoduchost. Místo toho, aby se Instagram zaměřoval na spoustu různých funkcí, má jednu základní funkci, díky které je sdílení fotografií a prohlížení fotografií od vašich přátel obzvláště snadné.

Dalším důvodem, proč lidé rádi používají Instagram, jsou filtry. Kdykoli v aplikaci Instagram pořídíte fotografii, můžete rychle použít filtr, který fotografii dodá jedinečný vzhled. Filtry mohou pomoci proměnit obyčejnou fotografii v něco, co stojí za sdílení, bez větší námahy.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře