Svetserialu ▷ online seriály ke shlédnutí zdarma

Svetserialu.to je webový portál, který nabízí seriály ke sledování online a zdarma.

Obsah článku

Svetserialu
Světserialů jsou na nové doméně www.svetserialu.to

Co je Svetserialu?

Na portálu Svetserialu.to můžete sledovat seriály online a zdarma. Každý den nové online seriály, které právě vysílají na placených stanicích. Díky dabingu nebo titulkům si můžete vychutnat nejnovější díly oblínených seriálů v pohodlí domova.

Najdete zde také seriály v HD rozlišení a osvědčené seriály s největšími akčními hrdiny. Pokud v naší databázi nenajdete online seriály, kontaktujte nás a my ho rádi přidáme.

Svetserialu neustále aktualizují databázi serilů, aby měli jistotu, že budou mezi prvními. Nabízí tisíce seriálů všech žánrů, tak aby poskytli dokonalý filmový zážitek. Při vyhledávání seriálů použijte sekci Seznam seriálů, kde najdete také filtr pro výběr filmů podle žánru, roku, dabingu a dalších kritérií.

Svetserialu.to

Svetserialu.to je webová stránka, kde můžete sledovat neomezené množství seriálů zdarma. Můžete si vybrat z mnoha žánrů a vychutnat si kompletní série. Pokud hledáte něco konkrétního, najdete to po několika kliknutích.

Pokud hledáte inspiraci, stačí si projít další tituly nabízené v rámci tematické kategorie. Portál nabízí novinky i osvědčené klasické tituly. Vybírat můžete také podle věku nebo oblíbenosti série.

Z pohledu uživatelů odvádějí autoři webu skvělou práci. Pouze ve velmi málo případech odkaz nefunguje. Neexistuje ani žádný časový limit, který by vás nutil udělat si přestávku po vyčerpání přiděleného času na účtu.

Právě naopak – pokud si uděláte přestávku a jdete se projít, služba si přesně pamatuje, kde jste se přestali dívat, a do vteřiny vás vrátí zpět do akce.

Svetserialu s titulky nebo dabingem?

Velkou výhodou této webové stránky je, že nabízí seriály jak s dabingem ve slovenštině a češtině, pokud je dabing k dispozici, tak v originále s titulky. Opět ve slovenštině nebo češtině. Pro každou variantu je obvykle k dispozici několik odkazů pro případ, že je některý z nich nefunkční.

Občas se může stát, že starší seriál bude k dispozici pouze s dabingem nebo že nejnovější díly nebudou dabované, ale ve většině případů si divák může zvolit požadovanou variantu, což pro některé z nás může být skvělá příležitost, jak si zábavnou a nenáročnou formou procvičit cizí jazyk.

Pokud nemůžete najít seriál v nedabované verzi, kterou chcete, můžete vždy zkusit konkurenční webové stránky nebo Ulozto_cz, kde určitě uspějete a svůj oblíbený seriály najdete.

Svetserialu může mít výpadek – vyčkejte

Pokud se webové stránky prostě zhroutí, musíme počkat. Existuje řada důvodů, proč webové stránky padají, například technická závada, přetížení nebo útok hackerů.

V tomto případě nelze ani vyloučit, že se na Svetserialu zaměřilo nějaké studio nebo sdružení a že jde o vážnější problém nebo dokonce o trvalé ukončení provozu služby.

V každém případě budeme muset počkat, až bude vše opět fungovat nebo až dostaneme nové informace o tom, zda bude služba opět v provozu. To, že se na vašem zařízení vyskytuje závada, poznáte nejen ze zpráv ostatních uživatelů, ale také z negativních recenzí, které najdete na této stránce.

Ochrana děl

Stejně jako řada dalších webových stránek nabízí i tato služba seriály a televizní pořady, k nimž nevlastní autorská práva. Sledování seriálů a filmů na internetu je zdarma, ale jejich nahrávání a šíření nikoli.

Druhým problémem, se kterým se potýkají i jiné podobné servery, je reklama, která se objevuje při spuštění filmů. Spojení s adresami bezpečnostních rizik jistě není pro nikoho příjemné.

Omezený výběr

Přestože je nabídka seriálů je opravdu bohatá, stále se objevují některé nedostatky. Na rozdíl od svých konkurentů se zdá, že Svetserialu.to nechce následovat rostoucí trend popularity korejských a japonských seriálů.

Na stránkách tak marně hledáte korejské seriály nebo japonská anime a výběr animovaných seriálů obecně se zdá být také poměrně omezený. Občas se však na Sledujserialy objeví korejský seriál.

Alternativa Svetserialu

Nejpohodlnějším způsobem seriálů a televizních pořadů je dnes Netflix (30 dní zkušební doba zdarma) nebo nová služba HBO GO.

Za pár set korun měsíčně si můžete užít spoustu zábavy. Další streamovací služby dostupné v České republice rozhodně stojí za vyzkoušení. Filmy zdarma nyní nabízí řada prověřených webových stránek. Zkuste například Sledujserialy nebo Najserialy.

Etický kodex

Internetové stránky Svetserialu nabízí seriály zdarma, na které nevlastní žádná autorská práva. Nahrávání a šíření filmů autorsky chráněných děl je trestné. Ovšem sledování online filmů a seriálů je bezstrestné. 

 

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře