Bombuj TV ▷ online filmy a seriály zdarma

Bombuj tv je webový portál, který nabízí filmy a seriály ke sledování online.

Obsah článku

Bombuj-tv
Bombuj TV – online filmy a seriály zdarma

Co je Bombuj TV

Na portálu Bombuj tv můžete sledovat filmy online a zdarma. Každý den nové online filmy, které se právě hrají v kinech. Díky dabingu nebo titulkům si můžete vychutnat nejnovější filmy v pohodlí domova. Najdete zde také filmy v HD rozlišení a osvědčené filmy s největšími akčními hrdiny. Pokud v naší databázi nenajdete online film, kontaktujte nás a my ho rádi přidáme.

Bombuj tv neustále aktualizují databázi filmů, aby měli jistotu, že budou mezi prvními. Nabízí tisíce filmů všech žánrů, tak aby poskytli dokonalý filmový zážitek. Při vyhledávání filmů použijte sekci Filmy online, kde najdete také filtr pro výběr filmů podle žánru, roku, dabingu a dalších kritérií.

Bombuj TV se změnilo na Bombuj.si

Když navštívíte webové stránky Bombuj.si (dříve Bombuj.tv), zjistíte, že jsou ve slovenštině. Nebojte se, obsah je v podstatě vždy také v češtině, a to buď s dabingem, nebo v originále s titulky. Pokud existuje dabovaná verze, měli byste očekávat spíše tuto verzi než verzi s titulky.

Společnost Bombuj dříve pracovala s doménou .eu, pak se přesunula na doménu .tv. Pravděpodobně z různých právních důvodů (ale možná ne, to je čistá spekulace) se Bombuj přesunul na .si. Chcete-li navštívit webové stránky, musíte jít na bombuj.si. Když navštívíte stránku bombuj.tv, jste automaticky přesměrováni na stránku bombuj.si, takže starší odkaz stále funguje.

Pokud máte v záložkách například doménu Bombuj, stále doporučujeme adresu změnit, protože není jisté, co se stane se starší doménou a zda bude nadále přesměrována, nebo ji majitelé z nějakého důvodu prodají/pronajmou někomu jinému. Stačí tedy navštívit stránku Bombuj.si, přidat ji do záložek a smazat starou záložku, abyste se na stránku dostali přímo bez přesměrování, tj. změny adresy stránky.

Bombuj TV s českým dabingem nebo titulky

Na Bombuj TV můžete sledovat tisíce filmů a seriálů. Mnoho filmů nabízí výběr mezi českým dabingem a původním zněním s titulky. Hlavně starší řady jsou vyjímkou a jsou dostupné pouze v češtině. Ikony seriálů a filmů jsou chytře označeny tak, abyste hned viděli, zda jsou k dispozici v češtině, v originále s titulky nebo v obou verzích.

Také některé nové filmy nebo seriály jsou dostupné pouze s dabingem. Většina titulků je skutečně v češtině, jen výjimečně ve slovenštině. Titulky jsou většinou dobře sesynchronizované, takže neruší zážitek ze sledování. A co je hlavní, nemusíme hledat, abychom zjistili, které titulky patří ke které verzi videa.

Bombuj TV filmy a seriály online a zdarma

První, co vám Bombuj tv nabízí, je průvodce filmy nebo seriály. Pokud hledáte jedinečnou zábavu na hodinu a půl, zůstaňte na Bombuj tv. Pokud chcete seriál, budete přesměrováni na serials.bombuj.si.

Nebojte se, webové stránky jsou ve slovenštině. Nabídka českých filmů je nepřeberná. U zahraničních filmů si můžete předem zjistit, zda jsou již dabované, nebo zda jsou k dispozici v původním znění s titulky. Vyhledávání filmů je intuitivní a snadné.

Bombuj registrace – filmy a seriály ke stažení zdarma bez reklam

Na stránkách Bombuj.si vás občas obtěžují reklamy. Obvykle se objeví dvě za sebou. Je však snadné je uzavřít křížem. Pokud se ve filmu posouváte, nespustí se agresivní reklamní vlna - jak tomu někdy bývá na jiných podobných webových stránkách. Bohužel se reklam nezbavíte ani pomocí AdBlocks. Navíc reklamy nejsou filtrovány, takže se můžete setkat i s reklamami, které rozhodně nejsou vhodné pro děti.

Reklamy se můžete zbavit jednoduchou registrací. Výměnou za vaše data vám Bombuj.si nabídne nepřerušovaný filmový zážitek. Ne tak docela, ale reklam bude podstatně méně. Jen tolik, kolik stačí na přestávku na svačinu. Registrace je snadná a vyžaduje pouze vaši přezdívku, e-mailovou adresu, pohlaví a heslo.

Pokud nechcete vidět reklamy, stáhněte si film z již zmíněného Uložto. Bez registrace trvá stažení filmu asi hodinu. Po registraci a zakoupení kreditu je to otázka několika minut. Film vás bude stát pár korun. Pokud máte dobré připojení k internetu, můžete se na film podívat také online.

Bombuj TV – proč není doporučován?

Proč nedeporučujeme Bombuj tv?
Proč nedeporučujeme Bombuj tv?

Hodně reklam

Reklamy jsou skutečně přítomny na každém kroku nebo kliknutí na stránku. Jakmile stránku načtete, přivítá vás celá řada reklam, které se vinou kolem stránky jako had. To však není u stránek, které nabízejí online seriály zdarma, nic neobvyklého a je to cena, kterou musí být divák ochoten zaplatit, pokud chce sledovat film zdarma a online bez stahování. Při spuštění nových filmů se zobrazí otravný maraton zavíracích vyskakovacích reklam a případně krátká reklama na YouTube. Pak si můžete vychutnat film bez reklam a přerušování.

Starší seriály se však přehrávají bez reklam. Počet a typ reklam závisí na typu přehrávače nebo webové stránky, kde je obsah uložen. Proti reklamě vám bohužel nepomůže ani Adblock, který po zapnutí zabraňuje přehrávání videí.

Ochrana děl

Stejně jako řada dalších webových stránek nabízí i tato služba filmy a televizní pořady, k nimž nevlastní autorská práva. Sledování filmů na internetu je zdarma, ale jejich nahrávání a šíření nikoli.

Druhým problémem, se kterým se potýkají i jiné podobné servery, je reklama, která se objevuje při spuštění filmů. Spojení s adresami bezpečnostních rizik jistě není pro nikoho příjemné.

Omezený výběr

Přestože je nabídka seriálů a filmů opravdu bohatá, stále se objevují některé nedostatky. Na rozdíl od svých konkurentů se zdá, že Bombuj tv nechce následovat rostoucí trend popularity korejských a japonských seriálů.

Na stránkách tak marně hledáte korejské seriály nebo japonská anime a výběr animovaných seriálů obecně se zdá být také poměrně omezený. Občas se však na Bombuj tv objeví korejské filmy a japonské celovečerní filmy.

Alternativa Bombuj TV

Nejpohodlnějším způsobem sledování filmů a televizních pořadů je dnes Netflix (30 dní zkušební doba zdarma) nebo nová služba HBO GO.

Za pár set korun měsíčně si můžete užít spoustu zábavy. Další streamovací služby dostupné v České republice rozhodně stojí za vyzkoušení. Filmy zdarma nyní nabízí řada prověřených webových stránek. Zkuste například Filmplanet.

Etický kodex

Internetové stránky Bombuj tv nabízí filmy a seriály zdarma, na které nevlastní žádná autorská práva. Nahrávání a šíření filmů autorsky chráněných děl je trestné. Ovšem sledování online filmů a seriálů je bezstrestné. 

 

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře