Filmplanet ▷ online filmy a seriály zdarma

Filmplanet je webový portál, který nabízí filmy a seriály ke sledování online.

Obsah článku

Filmplanet – online filmy a seriály zdarma
Filmplanet – online filmy a seriály zdarma

 

Co je Filmplanet

Na portálu Filmplanet můžete sledovat filmy online a zdarma. Každý den nové online filmy, které se právě hrají v kinech. Díky dabingu nebo titulkům si můžete vychutnat nejnovější filmy v pohodlí domova. Najdete zde také filmy v HD rozlišení a osvědčené filmy s největšími akčními hrdiny. Pokud v naší databázi nenajdete online film, kontaktujte nás a my ho rádi přidáme.

Filmplanet neustále aktualizují databázi filmů, aby měli jistotu, že budou mezi prvními. Nabízí tisíce filmů všech žánrů, tak aby poskytli dokonalý filmový zážitek. Při vyhledávání filmů použijte sekci Filmy online, kde najdete také filtr pro výběr filmů podle žánru, roku, dabingu a dalších kritérií.

Filmplanet s českým dabingem nebo titulky

Na Filmplanet můžete sledovat tisíce filmů a seriálů. Mnoho filmů nabízí výběr mezi českým dabingem a původním zněním s titulky. Hlavně starší řady jsou vyjímkou a jsou dostupné pouze v češtině. Ikony seriálů a filmů jsou chytře označeny tak, abyste hned viděli, zda jsou k dispozici v češtině, v originále s titulky nebo v obou verzích.

Také některé nové filmy nebo seriály jsou dostupné pouze s dabingem. Většina titulků je skutečně v češtině, jen výjimečně ve slovenštině. Titulky jsou většinou dobře sesynchronizované, takže neruší zážitek ze sledování. A co je hlavní, nemusíme hledat, abychom zjistili, které titulky patří ke které verzi videa.

Filmplanet – proč není doporučován?

Proč nedoporučujeme Filmplanet?
Proč nedoporučujeme Filmplanet?

 

 

Hodně reklam

Reklamy jsou skutečně přítomny na každém kroku nebo kliknutí na stránku. Jakmile stránku načtete, přivítá vás celá řada reklam, které se vinou kolem stránky jako had. To však není u stránek, které nabízejí online seriály zdarma, nic neobvyklého a je to cena, kterou musí být divák ochoten zaplatit, pokud chce sledovat film zdarma a online bez stahování. Při spuštění nových filmů se zobrazí otravný maraton zavíracích vyskakovacích reklam a případně krátká reklama na YouTube. Pak si můžete vychutnat film bez reklam a přerušování.

Starší seriály se však přehrávají bez reklam. Počet a typ reklam závisí na typu přehrávače nebo webové stránky, kde je obsah uložen. Proti reklamě vám bohužel nepomůže ani Adblock, který po zapnutí zabraňuje přehrávání videí.

Ochrana děl

Stejně jako řada dalších webových stránek nabízí i tato služba filmy a televizní pořady, k nimž nevlastní autorská práva. Sledování filmů na internetu je zdarma, ale jejich nahrávání a šíření nikoli.

Druhým problémem, se kterým se potýkají i jiné podobné servery, je reklama, která se objevuje při spuštění filmů. Spojení s adresami bezpečnostních rizik jistě není pro nikoho příjemné.

Omezený výběr

Přestože je nabídka seriálů a filmů opravdu bohatá, stále se objevují některé nedostatky. Na rozdíl od svých konkurentů se zdá, že Filmplanet.to nechce následovat rostoucí trend popularity korejských a japonských seriálů.

Na stránkách tak marně hledáte korejské seriály nebo japonská anime a výběr animovaných seriálů obecně se zdá být také poměrně omezený. Občas se však na Filmplanet.to objeví korejské filmy a japonské celovečerní filmy.

Alternativa Filmplanet

Nejpohodlnějším způsobem sledování filmů a televizních pořadů je dnes Netflix (30 dní zkušební doba zdarma) nebo nová služba HBO GO.

Za pár set korun měsíčně si můžete užít spoustu zábavy. Další streamovací služby dostupné v České republice rozhodně stojí za vyzkoušení. Filmy zdarma nyní nabízí řada prověřených webových stránek. Například Freefilm nebo Přehraj to.

Etický kodex

Internetové stránky Filmplanet nabízí filmy a seriály zdarma, na které nevlastní žádná autorská práva. Nahrávání a šíření filmů autorsky chráněných děl je trestné. Ovšem sledování online filmů a seriálů je bezstrestné. 

 

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře