Přehraj to ▷ filmy a seriály online

Přehraj to je webový portál, který nabízí filmy a seriály ke sledování online.

Obsah článku

Přehrajto
Přehrajto je online úložiště seriálů a filmů

Co je Přehraj to?

Přehrajto to funguje na webových stránkách: 

 • prehraj.to
 • prehrajto.cz

Na portálu Přehraj to můžete sledovat filmy a seriály online. Každý den nové online filmy, které se právě hrají v kinech. Díky dabingu nebo titulkům si můžete vychutnat nejnovější filmy v pohodlí domova. Najdete zde také filmy v HD rozlišení a osvědčené filmy s největšími akčními hrdiny. Pokud v naší databázi nenajdete online film, kontaktujte nás a my ho rádi přidáme.

Přehrajto.cz neustále aktualizují databázi filmů, aby měli jistotu, že budou mezi prvními. Nabízí tisíce filmů všech žánrů, tak aby poskytli dokonalý filmový zážitek.

Přehraj to s českým dabingem nebo titulky

Na Přehrajto můžete sledovat tisíce filmů a seriálů. Mnoho filmů nabízí výběr mezi českým dabingem a původním zněním s titulky. Hlavně starší řady jsou vyjímkou a jsou dostupné pouze v češtině. Ikony seriálů a filmů jsou chytře označeny tak, abyste hned viděli, zda jsou k dispozici v češtině, v originále s titulky nebo v obou verzích.

Také některé nové filmy nebo seriály jsou dostupné pouze s dabingem. Většina titulků je skutečně v češtině, jen výjimečně ve slovenštině. Titulky jsou většinou dobře sesynchronizované, takže neruší zážitek ze sledování. A co je hlavní, nemusíme hledat, abychom zjistili, které titulky patří ke které verzi videa.

Přehraj to zdarma

Zdarma se na Přehraj to můžete dívat pouhých 5 minut u každého videa. Pro delší sledování je potřeba se zaregistrovat a pořídit si Premium verzi

Přehrajto registrace 

Na portálu Přehrajto.cz se můžete zaregistrovat v jediném kroku, kdy zadáte svůj e-mail a heslo, které následně potvrdíte pro ověření. Pak už stačí jen zkontrolovat podmínky, které byste si měli předem přečíst, kliknout na tlačítko "Registrovat" a vaše registrace je dokončena.

Předplatné Premium můžete zaplatit v záložce Koupit PREMIUM a vybrat si mezi platbou kartou, rychlým bankovním převodem nebo platbou SMS. Poté si zvolíte dobu trvání předplatného - čím delší období si zvolíte, tím lepší denní sazbu obdržíte.

Výhody Premium účtu

 • Přehrání videí přímo v prohlížeči
 • Získáte přístup ke všem videím bez omezení
 • Vysoká kvalita videí v HD
 • 100% bez reklam

Ceník Prehrajto.cz a Prehraj.to

Získejte přístup k 6 268 113 videím rychle a bez reklam.

Platba kartou

1 měsíc 6 měsíců 12 měsíců 36 měsíců
4.5 Kč / den 3.2 Kč / den 2.6 Kč / den 2.2 Kč / den
139 Kč 599 Kč 999 Kč 2399 Kč

 

SMS

14 dní 1 měsíc
7 Kč / den 6,4 Kč / den
99 Kč 199 Kč

 

Jak na to

Přehraj to je online úložiště videa a dat nabízí možnost sledovat nebo stahovat videa a další obsah.

Hlavní výhodou Přehrajto.cz je skutečnost, že jakmile si zaplatíte prémiový účet, můžete sledovat a stahovat neomezeně bez kreditu nebo limitu (24/7/365).

Můžete nahrávat vlastní soubory a videa a vydělávat na nich. Čím více vašich videí je staženo, tím více vyděláváte. Další informace naleznete v části o provizích.

Bez registrace můžete sledovat pouze krátké pětiminutové ukázky. Podmínkou pro sledování a stahování bez omezení je dodržení 3 jednoduchých kroků:

 1. Zaregistrujte se. Jednoduchá a bezplatná registrace netrvá déle než 60 sekund.
 2. Zakupte si prémiový účet. Zvolte si, na jak dlouho si chcete službu předplatit, klikněte na zelené tlačítko a jednoduše se přihlaste k odběru. Můžete si vybrat mezi 1 měsícem, 3 měsíci, 6 měsíci a 1 rokem. Po přihlášení k odběru se zobrazí ceník.
 3. Sledujte nebo stahujte. V HD kvalitě, bez reklam a bez omezení.

Stačí zadat název hledaného souboru a můžete si ho okamžitě stáhnout nebo přímo prohlédnout. Ve vysoké kvalitě a bez omezení a rušivé reklamy.

Alternativa Přehraj to

Nejpohodlnějším způsobem sledování filmů a televizních pořadů je dnes Netflix (30 dní zkušební doba zdarma) nebo nová služba HBO GO.

Za pár set korun měsíčně si můžete užít spoustu zábavy. Další streamovací služby dostupné v České republice rozhodně stojí za vyzkoušení. Filmy zdarma nyní nabízí řada prověřených webových stránek. Zkuste například Kukaj to nebo Filmplanet.

Končí služba Prehraj to? 

Ano, služba Prehrajto.cz ukončila svou činnost k 31. březnu 2021. Tento web poskytoval uživatelům přístup k poslechu a stahování zvukových nahrávek, včetně audioknih. Důvodem ukončení služby byly změny v právním prostředí a neschopnost zajištění financování provozu webu.

Pokud uživatelé měli aktivní předplatné na Prehrajto.cz, měli možnost převést své předplatné na jiné služby, které nabízejí podobné služby, nebo získat zpět finanční prostředky za nevyčerpanou dobu předplatného.

Nemusíte zoufat: přehrajto to funguje na webových stránkách: 

 • prehraj.to
 • prehrajto.cz

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře