Přehraj to ▷ filmy a seriály online

Přehraj to je webový portál, který nabízí filmy a seriály ke sledování online.

Obsah článku

Přehrajto
Přehrajto je online úložiště seriálů a filmů

Co je Přehraj to?

Přehrajto to funguje na webových stránkách: 

  • prehraj.to
  • prehrajto.cz

Na portálu Přehraj to můžete sledovat filmy a seriály online. Každý den nové online filmy, které se právě hrají v kinech. Díky dabingu nebo titulkům si můžete vychutnat nejnovější filmy v pohodlí domova. Najdete zde také filmy v HD rozlišení a osvědčené filmy s největšími akčními hrdiny. Pokud v naší databázi nenajdete online film, kontaktujte nás a my ho rádi přidáme.

Přehrajto.cz neustále aktualizují databázi filmů, aby měli jistotu, že budou mezi prvními. Nabízí tisíce filmů všech žánrů, tak aby poskytli dokonalý filmový zážitek.

Přehraj to s českým dabingem nebo titulky

Na Přehrajto můžete sledovat tisíce filmů a seriálů. Mnoho filmů nabízí výběr mezi českým dabingem a původním zněním s titulky. Hlavně starší řady jsou vyjímkou a jsou dostupné pouze v češtině. Ikony seriálů a filmů jsou chytře označeny tak, abyste hned viděli, zda jsou k dispozici v češtině, v originále s titulky nebo v obou verzích.

Také některé nové filmy nebo seriály jsou dostupné pouze s dabingem. Většina titulků je skutečně v češtině, jen výjimečně ve slovenštině. Titulky jsou většinou dobře sesynchronizované, takže neruší zážitek ze sledování. A co je hlavní, nemusíme hledat, abychom zjistili, které titulky patří ke které verzi videa.

Přehraj to zdarma

Zdarma se na Přehraj to můžete dívat pouhých 5 minut u každého videa. Pro delší sledování je potřeba se zaregistrovat a pořídit si Premium verzi

Přehrajto registrace 

Na portálu Přehrajto.cz se můžete zaregistrovat v jediném kroku, kdy zadáte svůj e-mail a heslo, které následně potvrdíte pro ověření. Pak už stačí jen zkontrolovat podmínky, které byste si měli předem přečíst, kliknout na tlačítko "Registrovat" a vaše registrace je dokončena.

Předplatné Premium můžete zaplatit v záložce Koupit PREMIUM a vybrat si mezi platbou kartou, rychlým bankovním převodem nebo platbou SMS. Poté si zvolíte dobu trvání předplatného - čím delší období si zvolíte, tím lepší denní sazbu obdržíte.

Výhody Premium účtu

  • Přehrání videí přímo v prohlížeči
  • Získáte přístup ke všem videím bez omezení
  • Vysoká kvalita videí v HD
  • 100% bez reklam

Ceník Prehrajto.cz a Prehraj.to

Získejte přístup k 6 268 113 videím rychle a bez reklam.

Platba kartou

1 měsíc 6 měsíců 12 měsíců 36 měsíců
4.5 Kč / den 3.2 Kč / den 2.6 Kč / den 2.2 Kč / den
139 Kč 599 Kč 999 Kč 2399 Kč

 

SMS

14 dní 1 měsíc
7 Kč / den 6,4 Kč / den
99 Kč 199 Kč

 

Jak na to

Přehraj to je online úložiště videa a dat nabízí možnost sledovat nebo stahovat videa a další obsah.

Hlavní výhodou Přehrajto.cz je skutečnost, že jakmile si zaplatíte prémiový účet, můžete sledovat a stahovat neomezeně bez kreditu nebo limitu (24/7/365).

Můžete nahrávat vlastní soubory a videa a vydělávat na nich. Čím více vašich videí je staženo, tím více vyděláváte. Další informace naleznete v části o provizích.

Bez registrace můžete sledovat pouze krátké pětiminutové ukázky. Podmínkou pro sledování a stahování bez omezení je dodržení 3 jednoduchých kroků:

  1. Zaregistrujte se. Jednoduchá a bezplatná registrace netrvá déle než 60 sekund.
  2. Zakupte si prémiový účet. Zvolte si, na jak dlouho si chcete službu předplatit, klikněte na zelené tlačítko a jednoduše se přihlaste k odběru. Můžete si vybrat mezi 1 měsícem, 3 měsíci, 6 měsíci a 1 rokem. Po přihlášení k odběru se zobrazí ceník.
  3. Sledujte nebo stahujte. V HD kvalitě, bez reklam a bez omezení.

Stačí zadat název hledaného souboru a můžete si ho okamžitě stáhnout nebo přímo prohlédnout. Ve vysoké kvalitě a bez omezení a rušivé reklamy.

Alternativa Přehraj to

Nejpohodlnějším způsobem sledování filmů a televizních pořadů je dnes Netflix (30 dní zkušební doba zdarma) nebo nová služba HBO GO.

Za pár set korun měsíčně si můžete užít spoustu zábavy. Další streamovací služby dostupné v České republice rozhodně stojí za vyzkoušení. Filmy zdarma nyní nabízí řada prověřených webových stránek. Zkuste například Kukaj to nebo Filmplanet.

 

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře