Kukaj to ▷ online filmy a seriály zdarma

Kukaj to je webový portál, který nabízí filmy a seriály ke sledování online a zdarma.

Obsah článku

kukaj to
Kukaj to – filmy a seriály ke sledování zdarma

Co je Kukaj to

Na portálu Kukaj to můžete sledovat filmy online a zdarma. Každý den nové online filmy, které se právě hrají v kinech. Díky dabingu nebo titulkům si můžete vychutnat nejnovější filmy v pohodlí domova. Najdete zde také filmy v HD rozlišení a osvědčené filmy s největšími akčními hrdiny. Pokud v naší databázi nenajdete online film, kontaktujte nás a my ho rádi přidáme.

Kukaj to neustále aktualizují databázi filmů, aby měli jistotu, že budou mezi prvními. Nabízí tisíce filmů všech žánrů, tak aby poskytli dokonalý filmový zážitek. Při vyhledávání filmů použijte sekci Filmy online, kde najdete také filtr pro výběr filmů podle žánru, roku, dabingu a dalších kritérií.

Kukaj to se změnilo na Kukaj.io

Když navštívíte webové stránky Kukaj.io (dříve Kukaj.to), zjistíte, že jsou ve slovenštině. Nebojte se, obsah je v podstatě vždy také v češtině, a to buď s dabingem, nebo v originále s titulky. Pokud existuje dabovaná verze, měli byste očekávat spíše tuto verzi než verzi s titulky.

Společnost Kukaj to dříve pracovala s doménou .eu, pak se přesunula na doménu .tv. Pravděpodobně z různých právních důvodů (ale možná ne, to je čistá spekulace) se Kokaj to přesunul na .io. Chcete-li navštívit webové stránky, musíte jít na kukaj.io. Když navštívíte stránku kukaj.to, jste automaticky přesměrováni na stránku kukaj.io, takže starší odkaz stále funguje.

Pokud máte v záložkách například doménu Kukaj to, stále doporučujeme adresu změnit, protože není jisté, co se stane se starší doménou a zda bude nadále přesměrována, nebo ji majitelé z nějakého důvodu prodají/pronajmou někomu jinému. Stačí tedy navštívit stránku kukaj.io, přidat ji do záložek a smazat starou záložku, abyste se na stránku dostali přímo bez přesměrování, tj. změny adresy stránky.

Kukaj to s českým dabingem nebo titulky

Na Kukaj to můžete sledovat tisíce filmů a seriálů. Mnoho filmů nabízí výběr mezi českým dabingem a původním zněním s titulky. Hlavně starší řady jsou vyjímkou a jsou dostupné pouze v češtině. Ikony seriálů a filmů jsou chytře označeny tak, abyste hned viděli, zda jsou k dispozici v češtině, v originále s titulky nebo v obou verzích.

Také některé nové filmy nebo seriály jsou dostupné pouze s dabingem. Většina titulků je skutečně v češtině, jen výjimečně ve slovenštině. Titulky jsou většinou dobře sesynchronizované, takže neruší zážitek ze sledování. A co je hlavní, nemusíme hledat, abychom zjistili, které titulky patří ke které verzi videa.

Kukaj to filmy a seriály online a zdarma

První, co vám Kukaj to nabízí, je průvodce filmy nebo seriály. Pokud hledáte jedinečnou zábavu na hodinu a půl, zůstaňte na Kukaj to. Pokud chcete seriál, budete přesměrováni na kukaj.io.

Nebojte se, webové stránky jsou ve slovenštině. Nabídka českých filmů je nepřeberná. U zahraničních filmů si můžete předem zjistit, zda jsou již dabované, nebo zda jsou k dispozici v původním znění s titulky. Vyhledávání filmů je intuitivní a snadné.

Kukaj to registrace – filmy a seriály ke stažení zdarma bez reklam

Na stránkách Kukaj.io vás občas obtěžují reklamy. Obvykle se objeví dvě za sebou. Je však snadné je uzavřít křížem. Pokud se ve filmu posouváte, nespustí se agresivní reklamní vlna - jak tomu někdy bývá na jiných podobných webových stránkách. Bohužel se reklam nezbavíte ani pomocí AdBlocks. Navíc reklamy nejsou filtrovány, takže se můžete setkat i s reklamami, které rozhodně nejsou vhodné pro děti.

Reklamy se můžete zbavit jednoduchou registrací. Výměnou za vaše data vám kukaj.io nabídne nepřerušovaný filmový zážitek. Ne tak docela, ale reklam bude podstatně méně. Jen tolik, kolik stačí na přestávku na svačinu. Registrace je snadná a vyžaduje pouze vaši přezdívku, e-mailovou adresu, pohlaví a heslo.

Pokud nechcete vidět reklamy, stáhněte si film z již zmíněného Uložto. Bez registrace trvá stažení filmu asi hodinu. Po registraci a zakoupení kreditu je to otázka několika minut. Film vás bude stát pár korun. Pokud máte dobré připojení k internetu, můžete se na film podívat také online.

Kukaj to stále nefunguje

Kukaj.io mohl spadnout web, lze vyřešit na naší straně opravou adresy, jejím odblokováním nebo použitím VPN, oprava této stránky bohužel není snadná.

Je těžké říct, proč webové stránky padají. Někdy je to způsobeno přetížením, jindy technickými problémy na různých úrovních webu, někdy útoky hackerů. To se prostě stává a i ty největší webové stránky na světě, jako je Facebook, občas na několik hodin spadnou.

V případě častěji používaných webových stránek jsou na vině technické problémy, ale v případě stránek se streamovaným obsahem je možné, že důvodem jejich uzavření byly žaloby ze strany tvůrců obsahu.

Pokud tedy Kukaj.io náhle spadne a není to skutečně z výše uvedených důvodů, je nejlepší počkat, zda se stránky po odstranění problémů opět zprovozní.

Pokud chcete získat více informací, můžete navštívit webovou stránku sociální sítě zeptat se, co se děje s nefunkční webovou stránkou.

Pokud tyto odkazy nefungují, je velmi pravděpodobné, že webové stránky byly skutečně zrušeny, např. z důvodu soudního sporu, což obvykle znamená, že jsou smazány i všechny profily na sociálních sítích. Pokud profily na sociálních sítích fungují, je pravděpodobnější, že se jedná o technickou chybu, která bude časem odstraněna, možná během několika minut nebo hodin.

Ochrana děl

Stejně jako řada dalších webových stránek nabízí i tato služba filmy a televizní pořady, k nimž nevlastní autorská práva. Sledování filmů na internetu je zdarma, ale jejich nahrávání a šíření nikoli.

Druhým problémem, se kterým se potýkají i jiné podobné servery, je reklama, která se objevuje při spuštění filmů. Spojení s adresami bezpečnostních rizik jistě není pro nikoho příjemné.

Omezený výběr

Přestože je nabídka seriálů a filmů opravdu bohatá, stále se objevují některé nedostatky. Na rozdíl od svých konkurentů se zdá, že Kukaj to nechce následovat rostoucí trend popularity korejských a japonských seriálů.

Na stránkách tak marně hledáte korejské seriály nebo japonská anime a výběr animovaných seriálů obecně se zdá být také poměrně omezený. Občas se však na Kukaj to objeví korejské filmy a japonské celovečerní filmy.

Alternativa Kukaj to

Nejpohodlnějším způsobem sledování filmů a televizních pořadů je dnes Netflix (30 dní zkušební doba zdarma) nebo nová služba HBO GO.

Za pár set korun měsíčně si můžete užít spoustu zábavy. Další streamovací služby dostupné v České republice rozhodně stojí za vyzkoušení. Filmy zdarma nyní nabízí řada prověřených webových stránek. Zkuste například Sledujserialy nebo Bombuj tv.

Etický kodex

Internetové stránky Kukaj to nabízí filmy a seriály zdarma, na které nevlastní žádná autorská práva. Nahrávání a šíření filmů autorsky chráněných děl je trestné. Ovšem sledování online filmů a seriálů je bezstrestné. 

 

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře