Převod JPG do PDF – na 3 kliknutí a zdarma

Tato online aplikace umožňuje převod JPF do PDF. Vše probíhá zdarma, bez registrace a bez instalace přímo ve vašem prohlížeči. Otázku na to, jak převést Obrázek do PDF, budete mít jednou pro vždy vyřešenou.

Info Pokračuje na samotný převod Vašich souborů

Obsah článku

Převod JPG do PDF 

Převod jpg do pdf
Převod JPG do PDF

Proč vůbec převádět JPG do PDF? Existuje mnoho důvodů proč. Povíme si nejdůležitější z nich:

  • Hlavním důvodem je, že soubor PDF je bezpečnější než jakýkoli jiný formát souboru a zabraňuje dalším stranám v úpravách vašeho souboru. 
  • Soubor PDF také obsahuje mnoho souborů JPG, které zabírají mnohem méně místa než jednotlivé soubory JPG.
  • Dalším důležitým bodem je, že chcete-li volně sdílet text/obrázky prostřednictvím internetu bez rizika, že s nimi bude manipulováno, je nejlepší převést vaše Soubory JPF do formátu PDF.

Převod JPG do PDF online

Existuje mnoho webových stránek, na které můžete nahrát soubory JPG a převést je do jednoho souboru PDF. Nebo můžete vytvořit PDF z jednoho obrázku.

Convert-jpg-to-pdf – online převodník JPG do PDF

Všechny webové stránky fungují v základu stejně. My zde používáme convert-jpg-to-pdf.net. Na rozdíl od některých z těchto webových stránek nemá tato žádná omezení velikosti souborů a na soubory PDF nevkládá vodoznak. 

Jedná se o velmi jednoduchý a snadno použitelný nástroj, který dokáže převádět obrázky do PDF. Je tak jednoduchý, že proces je proveden ve třech krocích. Převod JPG do PDF probíhá poměrně rychle v závislosti na velikosti obrázků. Tento špičkový nástroj vám pomůže při převodu JPG do PDF, aniž by došlo ke snížení původní kvality.

A co víc, budete se moci zapojit do dávkové konverze JPEG do PDF, aniž byste byli omezeni počtem souborů, protože tento freeware poskytuje plnou funkčnost bez jakýchkoli nákladů. Obrázky, které jste již nahráli ke konverzi, lze vždy přeskládat a zároveň při práci s více soubory odstranit ty nežádoucí.

Kromě toho si můžete vybrat, zda chcete zmenšit velikost obrázků, nebo je ponechat v původní velikosti. Kromě toho získáte mimo jiné možnost přizpůsobit výstupní PDF.

Mezi další možnosti patří Eezzee nebo Smallpdf.

JPG do PDF program

Formáty JPG a PDF jsou široce používané online formáty souborů, ale někdy je třeba mezi nimi konvertovat. Existují stovky online převodníků JPG do PDF a dokonce je možné převádět z JPG do PDF pomocí nástrojů, které jsou součástí systému Windows i Mac. Přesto může tento proces usnadnit software pro převod do PDF.

Většina online konvertorů PDF umožňuje převádět pouze jeden obrázek najednou. To může způsobit, že převod stovek nebo tisíců obrázků JPG bude pracný úkol. Nejlepší konvertory JPG do PDF mají dávkový převod, takže můžete spojit více JPG do jednoho PDF nebo vytvořit více PDF ze složky JPG.

Pokud jde o nejlepší software pro převádění JPG na PDF . Většina z těchto programů je dodávána jako freeware, zatímco jiné vyžadovaly, abyste si je po zkušební době zakoupili. Zatímco některé nástroje pro převod souborů JPEG na PDF ( bezplatné stahování ) fungují na webu, jiné vyžadují, abyste je nainstalovali lokálně do svého počítače.

Program TalkHelper PDF Converter na převod JPG do PDF

TalkHelper PDF Converter – program na převod JPG do PDF

TalkHelper PDF Converter je bezpochyby nejlepší program pro převod JPG do PDF, který můžete najít. Ukázalo se, že se jedná o velmi výkonný offline software, který kromě převodu JPG do PDF zvládne i další různé konverze. Vývojář udělal další míli, aby vám přinesl každou funkci na dosah ruky, aby vám umožnil to nejlepší.

Díky podpoře více formátů budete moci převádět obrazové formáty TIFF, JPG, BMP, PNG a GIF do PDF. Všechny tyto a další funkce jsou poskytovány v jednoduchém a intuitivním rozhraní, které podporuje všechny dostupné verze systému Windows. Nikdy se nemusíte obávat o bezpečnost svých souborů, protože celý proces probíhá lokálně na vašem počítači.

Časově náročné nahrávání a stahování je minulostí, když začnete pracovat s tímto špičkovým programem. Nepožaduje po vás absolutně žádné informace, jako to dělají jiné programy tím, že požadují vaši e-mailovou adresu pro příjem převedených souborů. Budete moci zvládnout i vícenásobnou konverzi JPG do PDF, aniž by došlo k jakémukoli snížení kvality.

Převod fotek do PDF

Lidé také hledají jak převést fotky do PDF. Na naší stránce naleznete odpověď. Fotka se v tomto případě rovná JPG, JPEG.

 

Návod – krok za krokem

1. Klikněte na tlačítko Select JPG files a vyberte obrázek

2. Poté klikněte na Convert to PDF a obrázek se převede z JPG do PDF

3. A nakonec kliknete na Download your PDF a PDF uložíte

Obrázek (.jpg a další)

Formát JPG nebo také JPEG je složenina prvních písmen organizace Joint Photographic Experts Group, která vytvořila tzv. JPEG File Interchange Format. Je to metoda ztrátové komprese používané pro ukládání počítačových obrázků ve fotorealistické kvalitě. Obrázky s koncovkou JPG nebo JPEG lze prakticky otevřít ve všech prohlížečích a grafických editorech.

PDF (.pdf)

PDF je zkratka anglického názvu Portable Document Format – přenosný formát dokumentů. Byl vytvořen firmou Adobe pro nezávislé ukládání dokumentů. PDF dokumenty lze vytvořit jak v softwaru Acrobat od Adobe, tak v dalších programech, ale často jako export do PDF. Pro prohlížení exituje celá řada platforem, nejznámější je prohlížeč Adobe Reader.

Ve velmi širokém smyslu je formát PDF digitální formát, který můžete použít k reprezentaci elektronických dokumentů. Jednou z největších výhod formátu PDF je, že není závislá na:

  • Softwaru
  • Hardwaru
  • Operační systému

Soubor PDF obsahuje kompletní popis rozvržení dokumentu a všechny informace nezbytné pro jeho správné zobrazení. Proto vám dokumenty PDF umožňují:

  • Výměnu, sdílení, prohlížení
  • Zachování obsahu, formátování, vzhledu dokumentu
  • Jsou snadné, spolehlivé, přesné
  • Nezávislé na prostředí, softwaru, hardwaru, zobrazení, tisku

Jinými slovy: Když k reprezentaci dokumentu použijete formát PDF, formátování se zachová bez ohledu na software, hardware nebo operační systém použitý při pozdějším otevření souboru.

Další výhodou formátu souboru PDF je, že soubory PDF jsou kompaktní. PDF zmenšuje velikosti souborů pomocí kompresních algoritmů a specifických souborů. Vzhledem k výše uvedenému není tak těžké pochopit, proč je formát PDF tak široce používán. Mezi další výhody formátu PDF patří zachování formátování dokumentu a jeho sdílení.

Data v souboru PDF nelze snadno změnit. V závislosti na vaší perspektivě to můžete považovat za výhodu nebo nevýhodu. Přesněji: Pokud je vaším hlavním účelem zabránit (nebo alespoň ztěžovat) modifikaci konkrétního dokumentu, můžete být rádi, že data v souboru PDF nelze snadno změnit. Pokud potřebujete pracovat s daty v souboru PDF a manipulovat s nimi, pravděpodobně vás štve, jak obtížné je upravit dokument PDF.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře

Soubor Obrázek (.jpg a další) umíme převést i do

Tato online aplikace umožňuje převod JPF do PDF. Vše probíhá zdarma, bez…
Obrázek » PDF
Převod souboru Obrázek (.jpg a další) na vybraný formát Word (.doc, .docx).
Obrázek » Word