Jak převést MOBI do PDF

Převod MOBI do PDF rychle, zdarma a online. Klikněte na tlačítko níže pro rychlý převod. Nebo si níže v článku přečtěte o nejlepších nástrojích na převod MOBI do PDF ?.

Info Pokračuje na samotný převod Vašich souborů

Obsah článku

? Nejlepší nástroje na převod MOBI do PDF

Podívejte se na nejlepší online nástroje na převod MOBI do PDF. Otestovali jsme 3 nejlepší. 

Nejlepší nástroje na převod MOBI do PDF
Nástroj Online Česky Zdarma Odkaz na nástroj
Onlineconvertfree onlineconvertfree.com/convert-format/mobi-to-pdf
Pdfcandy pdfcandy.com/mobi-to-pdf.html
Bear file converter ofoct.com/ebooktool/cs/mobi-to-pdf

 

1. Onlineconvertfree

Denně službu využívají desítky tisíc uživatelů. Služba pro konverzi souborů onlineconvertfree.com má jeden z největších seznamů podporovaných formátů. Konverze jsou uživatelům k dispozici online a zdarma.

2. PDF Candy

PDF Candy poskytuje uživatelům po celém světě bezplatné online a offline nástroje pro práci se soubory PDF (převod, rozdělování, slučování, otáčení atd.). Všechny nástroje jsou velmi snadno použitelné.

2. Bear file converter

Tento nástroj převádí snad všechny dokumenty, které si právě vybavíte online a zdarma. Web je možné přepnout do několika jazyků včetně češtiny. 

Jak funguje převod MOBI do PDF 

Platí pro většinu online nástrojů. Chcete-li převést svou eKnihu MOBI do formátu PDF, nejprve přetáhnete soubor eKnihy do nahrávací zóny nebo místo toho klikněte na tlačítko „Přidat soubor“.  A potvrdíte tlačítkem "Převést do PDF". Uložte vytvořený soubor PDF na svůj disk.

Převod MOBI do PDF
Převod MOBI do PDF pomocí online nástrojů

 

⏳ Jak dlouho trvá převod MOBI do PDF

U většiny elektronických knih (mobi) je čekání obvykle několik minut. Většina převodníků podporuje také převod větších e-knih, což znamená, že to může chvíli trvat – klidně přes hodinu.

?️ Je bezpečné převádět MOBI do PDF? 

Doporučujeme si vždy prečít informace o aplikaci. Můžete začít přímo na stránkách převodníku a následně převodník progooglit. Avšak z naší zkušenosti můžeme říci, že jsme zatím narazili na nástroje 100 % bezpečné.

❓ Mohu převést MOBI do PDF pohromadě?

Ano, většina online nástrojů podporuje dávkový převod více MOBI do PDF současně. Můžete dokonce přetahovat složky obsahující MOBI a převádět je do PDF.

 

Návod – krok za krokem

1. Klikněte na tlačítko CHOOSE FILE a vyberte soubor MOBI

2. Klikněte na tlačítko CONVERT a zahajte konverzi z MOBI do PDF

3. Posuňte se na stránce níže

4. Tlačítkem Download soubor PDF stáhnete a uložíte

E-book (.mobi)

Mobipocket formát patří mezi nejpoužívanější na světě. Je založen na standardu Open eBook a XHTML. Mobipocket byl od začátku zamýšlen jako formát pro ukládání e-knih a plně odpovídá tomuto účelu. Příkladem je podpora DRM, obrázků, tabulek či odkazů; samozřejmostí je zalamování řádků podle velikosti displeje hardwarové čtečky.

PDF (.pdf)

PDF je zkratka anglického názvu Portable Document Format – přenosný formát dokumentů. Byl vytvořen firmou Adobe pro nezávislé ukládání dokumentů. PDF dokumenty lze vytvořit jak v softwaru Acrobat od Adobe, tak v dalších programech, ale často jako export do PDF. Pro prohlížení exituje celá řada platforem, nejznámější je prohlížeč Adobe Reader.

Ve velmi širokém smyslu je formát PDF digitální formát, který můžete použít k reprezentaci elektronických dokumentů. Jednou z největších výhod formátu PDF je, že není závislá na:

  • Softwaru
  • Hardwaru
  • Operační systému

Soubor PDF obsahuje kompletní popis rozvržení dokumentu a všechny informace nezbytné pro jeho správné zobrazení. Proto vám dokumenty PDF umožňují:

  • Výměnu, sdílení, prohlížení
  • Zachování obsahu, formátování, vzhledu dokumentu
  • Jsou snadné, spolehlivé, přesné
  • Nezávislé na prostředí, softwaru, hardwaru, zobrazení, tisku

Jinými slovy: Když k reprezentaci dokumentu použijete formát PDF, formátování se zachová bez ohledu na software, hardware nebo operační systém použitý při pozdějším otevření souboru.

Další výhodou formátu souboru PDF je, že soubory PDF jsou kompaktní. PDF zmenšuje velikosti souborů pomocí kompresních algoritmů a specifických souborů. Vzhledem k výše uvedenému není tak těžké pochopit, proč je formát PDF tak široce používán. Mezi další výhody formátu PDF patří zachování formátování dokumentu a jeho sdílení.

Data v souboru PDF nelze snadno změnit. V závislosti na vaší perspektivě to můžete považovat za výhodu nebo nevýhodu. Přesněji: Pokud je vaším hlavním účelem zabránit (nebo alespoň ztěžovat) modifikaci konkrétního dokumentu, můžete být rádi, že data v souboru PDF nelze snadno změnit. Pokud potřebujete pracovat s daty v souboru PDF a manipulovat s nimi, pravděpodobně vás štve, jak obtížné je upravit dokument PDF.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře

Soubor E-book (.mobi) umíme převést i do

Převod souboru E-book (.mobi) na vybraný formát E-book (.epub).
E-book » E-book
Převod MOBI do PDF rychle, zdarma a online. Klikněte na tlačítko níže pro…
E-book » PDF