Stahování MP3 do mobilu Zdarma

Online aplikace zdarma umožňuje stahování MP3 do mobilu. Vše probíhá bez registrace a bez instalace. Hudbu v MP3 stáhnete do iPhone, Android i Windows Phone. Už žádný jiný program na stahování hudby do mobilu nebudete potřebovat.

Jak stáhnout MP3 do mobilu?

Je to snadné a rychlé. Jediné co budete potřebovat, je váš mobilní telefon a jeho internetový prohlížeč. Přímo v mobilu si spustíte prohlížeč a přejdete na YouTube stránky, kde vyhledáte svojí oblíbenou písničku, kterou chcete do mobilu uložit. Zkopírujete URL adresu vybrané písničky s videem. Přejdete na tuto stránku konverze a budete pokračovat zeleným talčítkem na stáhnutí MP3 do mobilu. URL adresu z YouTube, kterou jste si zkopírovali, vložíte do vyhledávacího pole a necháte převés do MP3. Hudbu si poté uložíte do mobilu na vybrané místo. Aplikace podporuje systém iOS, Android i Windows Phone. Mobil nemusíte připojovat USB kabelem k počítači. Na takové složitosti můžete rovnou zapomenout. Tato aplikace vyřeší vaše časté dotazy typu: jak nahrát hudbu do iPhone, jak na hudbu do mobilu zdarma a mnoho dalších.

MP3 (.mp3)

MP3 formát zachovává poměrně vysokou kvalitu zvuku a zmenšuje velikost hudebních souborů v CD kvalitě cca na desetinu. Při mluveném slovu, je však násobně horší. Funguje to jednoduše. Existují určité frekvence zvuku, které lidské ucho neslyší. Těchto zvuků se zbaví. Zároveň maskuje zvuky klidnější, pokud jsou jiné hlasité. MP3 využívá skutečnost, že slyšíme některé frekvence lépe než ostatní. Vše se váže na tzv. "práh slyšitelnosti". Jakmile se MP3 rozhodne, která data bude uchovávat, zkomprimuje je pomocí komprese dat. Tím získáte soubory zmenšené až na 1/10 původní velikosti. Ovšem na úkor určité kvality. Výhody MP3 souborů jsou:

  • Malý formát - soubory jsou tak malé, že mohou být snadno distribuovány po internetu. Z tohoto důvodu se staly nejpoužívanějšími pro nákup hudby.
  • Komprimuje soubory s minimálním rozdílem k celkové kvalitě zvuku.
  • Snadné převádění dalších souborů pomocí programů a aplikací do MP3. Jak můžete vidět, MP3 se díky své drobné velikosti souborů velmi dobře distribuuje, streamuje a propaguje. Nevýhody MP3 sobourů:
  • Vždy, když chcete komprimovat soubor, ztratíte kvalitu zvuku. Ikdyž je kódování MP3 velmi inteligentní, není perfektní. Komprese někdy může vést k nepatrným zvukovým "artefaktům", které zejména ve vyšších frekvencích škodí kvalitě zvuku.
  • Tyto nepřesnosti zvuku znamenají, že MP3 není vhodný pro profesionální zvuk.

Převést soubor do

MP3 (.mp3)

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Návod - krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Vložte adresu URL vybraného videa YouTube do vyhledávacího políčka

2. Klikněte na "Konvertovat do MP3"

3. Po krátké konverzi tlačítkem "Stáhnout" uložte hudbu v MP3 do mobilu

Komentáře