Stahuj MP3 do mobilu – na 3 kliknutí a zdarma

Stahuj MP3 na mobil zdarma pomocí naší online aplikace. Vše probíhá bez registrace a bez instalace. Hudbu nebo zvuky v MP3 stáhnete do iPhone, Android i Windows Phone. Už žádný jiný program na stahování hudby do mobilu nebudete potřebovat.

Jak stahovat MP3 do mobilu?

Mobilní telefon se stal nedílnou součástí našeho života. Zatímco nás udržuje ve spojení se zbytkem světa, hudba je něco, co nás k sobě přibližuje. Možná se tedy ptáte: Jak stáhnout MP3 do mobilu? Máme pro vás všechny odpovědi na možnosti stahování.

Stahování hudby do mobilu lze provádět několika způsoby. Můžete si stáhnout oblíbenou hudbu přímo z prohlížeče YouTube, můžete použít mobilní hudební aplikaci nebo si stáhnout software na stahování hudby do svého počítače.

Každou dostupnou metodu zde podrobně vysvětlíme. Připravte se na dokonalého průvodce, jak stahovat hudbu do mobilu. Stahuj MP3 do mobilu zdarma pomocí našich stránek.

Stahování MP3 do mobilu pomocí YouTube aplikace – ZDARMA

Stahuj MP3 na mobil zdarma nejsnadnější a nejrychlejší možností pomocí YouTube aplikace. Jediné co budete potřebovat, je váš mobilní telefon a jeho internetový prohlížeč.

1. krok Přímo v mobilu si spustíte internetový prohlížeč a přejdete na YouTube stránky, kde vyhledáte svojí oblíbenou písničku, kterou chcete do mobilu stáhnout.

2. krok Zkopírujete URL adresu vybrané písničky s videem.

3. krok Přejdete na tuto stránku konverze a budete pokračovat tlačítkem na stáhnutí MP3 do mobilu.

4. krok URL adresu z YouTube, kterou jste si zkopírovali, vložíte do vyhledávacího pole a necháte převést do MP3.

5.krok Hudbu si poté uložíte do mobilu na vybrané místo.

Aplikace podporuje systém iOS, Android i Windows Phone. Mobil nemusíte připojovat USB kabelem k počítači. Na takové složitosti můžete rovnou zapomenout. Tato aplikace vyřeší vaše časté dotazy typu: jak nahrát hudbu do iPhone, stahuj mp3 na mobil zdarma a mnoho dalších.

Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace – ZDARMA

MP3 zdarma do mobilu můžete mít, pokud používáte smartphone, má váš telefon výchozí hudební aplikaci. V systému Android je to aplikace Google Music a v iOS iTunes. Tyto aplikace jsou zabudovány a fungují bez stahování, potřebujete tedy připojení k internetu. Můžete si vytvořit seznam svých oblíbených skladeb a užít si je kdykoli.

Chcete-li však poslouchat vaši oblíbenou hudbu offline, musíte ji stáhnout. Postupujte tímto způsobem:

1. krok Otevřete výchozí hudební aplikaci iTunes nebo Google Music.

2. krok Klepněte na skladbu, kterou chcete stáhnout.

3. krok Klikněte na 'Stáhnout'.

Skladba bude uložena do telefonu pro budoucí použití offline. Můžete si také stáhnout celý seznam skladeb. K tomu je třeba otevřít seznam skladeb a klepnout na „Stáhnout vše“.

Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace – PLACENÉ

Mnoho aplikací založených na předplatném vám umožní vychutnat si streamování živé hudby a stáhnout písničky.

Nejslavnější předplatná aplikace ze všech je Amazon Prime Music. Pokud chcete stahovat hudbu z této služby, postupujte takto:

1. krok Stáhněte si do svého mobilu aplikaci ze služby Google Play nebo App Store.

2. krok Založte si zde účet.

3. krok Vyhledejte skladbu na panelu vyhledávání.

4. krok Klikněte na 'Stáhnout'.

Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace třetích stran – zdarma, placené

Pokud nejste spokojeni s výchozí hudební aplikací ve vašem smartphonu, existuje mnoho bezplatných hudebních aplikací třetích stran.

Aplikace jako Gaana, Wynk a Spotify jsou snadno dostupné v obchodě s aplikacemi a umožňují přístup k milionům skladeb. Stejně jako výchozí hudební aplikace můžete hudbu poslouchat online a stahovat písničky do telefonu pro offline použití.

Pokud máte připojení k internetu a hojně ho využíváte, můžete si hudbu nepřetržitě vychutnávat podle níže uvedených kroků. Platí pro uživatele systému Android:

1. krok Otevřete obchod Google App Store.

2. krok Najděte si oblíbenou hudební aplikaci.

3. krok Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a počkejte, až se dokončí.

4. krok Po dokončení instalace otevřete aplikaci a začněte poslouchat oblíbené písničky.

Pokud chcete poslouchat hudbu offline, musíte kliknout na tlačítko „Stáhnout“ a písnička bude k dispozici offline. Další informace o stahování hudby většinou naleznete na webových stránkách hudebních aplikací.

Stahování MP3 do mobilu pomocí softwaru – ZDARMA, PLACENÉ

Stahování hudby do telefonu může být někdy nepříjemné kvůli webovým stránkám, které používáte. Přesměrování za přesměrováním, stránka za stránkou, velké množství reklam a problémy se samotným stahováním.

Existuje však mnoho bezplatného softwaru pro stahování hudby, který tuto práci snadno a bezproblémově zvládne. Mezi ně patří například 4K Video Downloader a iMusic Music Manager. Jediná věc je, že software musíte stáhnout do svého notebooku nebo počítače, poté stáhnout písničky a nakonec je přenést do mobilu.

Jako příklad uvedeme postup stahování hudby z aplikace 4K Video Downloader:

1. krok Stáhněte si software z webu do svého PC / notebooku.

2. krok Dokončete nastavení a ověřte instalaci.

3. krok Spusťte software v PC / notebooku.

4. krok Zkopírujte odkaz na video z YouTube a vložte jej do vyhledávacího pole.

5. krok Počkejte, než se převod dokončí

6. krok Vyberte kvalitu zvuku a typ souboru.

7. krok Vyhledejte místo uložení a klikněte na tlačítko „Extrahovat“.

8. krok Poklepáním na hudební soubor se automaticky uloží do výchozího hudebního přehrávače.

9. krok Spárujte svůj mobilní telefon pomocí Bluetooth nebo USB kabelu.

10. krok
Přeneste hudbu do mobilu a můžete poslouchat.

Závěrečné myšlenky stahování MP3 do mobilu

Radost z poslechu hudby zdarma ve vašem mobilu nemá konkurenci. Postupujte podle těchto kroků, stahujte své oblíbené písničky do mobilu a užívejte si je.

Často kladené dotazy

Můžu si do mobilu stáhnout písničky z YouTube?

Pokud jste předplatitelem služby YouTube Music Premium, můžete si do svého mobilu stáhnout svou oblíbenou hudbu a videa a poslouchat je offline. Předplatné YouTube Music Premium je součástí předplatného Hudba Google Play, YouTube Red nebo YouTube Premium. Jakmile je offline hudba stažená, bude k dispozici pro přehrávání následujících 30 dní. Stahování z YouTube do mobilu je pak velmi jednoduché. Alternativní metodou je stahování písniček z YouTube do mobilu pomocí webů a aplikací třetích stran.


Návod – krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Vložte adresu URL vybraného videa YouTube do vyhledávacího políčka

2. Klikněte na Convert

3. Proběhne konverze

4. Objeví se tlačítko Download, kterým hudbu stáhnete do mobilu v MP3

MP3 (.mp3)

MP3 formát zachovává poměrně vysokou kvalitu zvuku a zmenšuje velikost hudebních souborů v CD kvalitě cca na desetinu. Při mluveném slovu, je však násobně horší. Funguje to jednoduše. Existují určité frekvence zvuku, které lidské ucho neslyší. Těchto zvuků se zbaví. Zároveň maskuje zvuky klidnější, pokud jsou jiné hlasité. MP3 využívá skutečnost, že slyšíme některé frekvence lépe než ostatní. Vše se váže na tzv. "práh slyšitelnosti". Jakmile se MP3 rozhodne, která data bude uchovávat, zkomprimuje je pomocí komprese dat. Tím získáte soubory zmenšené až na 1/10 původní velikosti. Ovšem na úkor určité kvality. Výhody MP3 souborů jsou:

  • Malý formát - soubory jsou tak malé, že mohou být snadno distribuovány po internetu. Z tohoto důvodu se staly nejpoužívanějšími pro nákup hudby.
  • Komprimuje soubory s minimálním rozdílem k celkové kvalitě zvuku.
  • Snadné převádění dalších souborů pomocí programů a aplikací do MP3. Jak můžete vidět, MP3 se díky své drobné velikosti souborů velmi dobře distribuuje, streamuje a propaguje. Nevýhody MP3 sobourů:
  • Vždy, když chcete komprimovat soubor, ztratíte kvalitu zvuku. Ikdyž je kódování MP3 velmi inteligentní, není perfektní. Komprese někdy může vést k nepatrným zvukovým "artefaktům", které zejména ve vyšších frekvencích škodí kvalitě zvuku.
  • Tyto nepřesnosti zvuku znamenají, že MP3 není vhodný pro profesionální zvuk.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Komentáře