Stahování videa z YouTube do MP4 a AVI

Tato online aplikace vám umožňuje stahování videa z YouTube. Vše probíhá zdarma, bez instalace a bez registrace. Video z YouTube je možné stáhnout do formátu MP4 nebo AVI.

Info Pokračuje na samotný převod Vašich souborů

Obsah článku

Stahování videa z YouTube

Naše stránka využívá nejlepší nástroj na stahování videa z YouTube do MP4 nebo AVI. S více než 162,2 miliony návštěvníků měsíčně patří y2mate k nejpoužívanějšímu převaděči na světě. Důvodem je jeho snadné použití, uživatelsky přívětivé rozhraní a rychlost převodu videa.

Kromě stahování videí z YouTube do MP4 nebo AVI můžete z YouTube stahovat také videa ve formátu MP3, M4A, 3GP. Chcete převést YouTube na soubory MP3? Použijte y2mate a nebudete litovat. Je kompatibilní s Windows, Mac, iOS, Linux a Android.

Stahování videa z YouTube do MP4

Stahuj z YouTube MP4. Chcete-li převést video z YouTube do MP4, můžete použít naši online aplikaci. Klikněte na této stránce na tlačítko: "Pokračovat: stáhnout video z YouTube"

Existují tři hlavní způsoby, jak stáhnout videa z YouTube do MP4:

  1. Aplikace pro stahování a převod videí z YouTube
  2. Webové služby pro stahování a převod videí z YouTube
  3. Rozšíření prohlížeče pro stahování a převod videí z YouTube

Existuje tedy několik způsobů, jak stahovat videa z YouTube do MP4. Máte nějaké další metody, které byste chtěli navrhnout? Co funguje nejlépe z metod, které jste použili ke stažení videí z YouTube do MP4? Řekněte nám o tom níže v komentářích níže!

Stahování videa z YouTube do AVI

Už jste někdy zkoušeli stahovat videa z YouTube do AVI online? Je to téměř nemožné! Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je začít stažením videa.

Chcete-li převést video z YouTube do AVI, můžete použít naši online aplikaci. Klikněte na této stránce na tlačítko: "Pokračovat: stáhnout video z YouTube"

Pokud však potřebujte stahovat videa z YouTube často a velkém počtu, doporučujeme použít software, který podporuje všechny formáty souborů. Proč? Videa z YouTube se nahrávají v mnoha formátech. Abyste se vyhnuli metodám pokusů a omylů, nejlépe doporučeným softwarem je Filmora .

Nástroj na stahování z YouTube online

Stáhnout video z YouTube online je velmi jednoduché a rychlé. Postupujte podle našich pokynů krok za krokem.

  1. Nejprve zkopírujte adresu URL videa na serveru Youtube, které chcete stáhnout. Poté otevřete bezplatný konvertor www.freemake.com/de/free_video_downloader
  2. Zde nyní vložte adresu URL videa do příslušného pole. Níže můžete zadat formát, do kterého má být video převedeno. Zde máte na výběr ze všech běžných formátů zvuku a videa. Pro soubor videa zvolíme formát .mp4. Můžete také nastavit kvalitu videa. Poté klikněte na "Stáhnout". Poté se spustí stahování. Buď můžete přímo zadat umístění úložiště v počítači, nebo můžete video najít ve stažených souborech.

Nejlepší program na stahování z YouTube

Níže vám přestavíme nejlepší program na stahování videí z YouTube. Tím je 4K Video Downloader.

Stahování videa z YouTube pomocí aplikace 4K Video Downloader

Aplikace 4K Video Downloader umožňuje stahovat videa, seznamy skladeb, kanály a titulky z YouTube, a to dokonce v rozlišení 4K. Nejprve byste si měli stáhnout a nainstalovat 4K Video Downloader z naší stránky pro stahování. Poté můžete postupovat podle našeho průvodce krok za krokem nebo se podívat na stručného průvodce.

1. krok – Spusťte program a zkopírujte odkaz na YouTube. Za tímto účelem zvýrazněte adresu URL, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost "Kopírovat". Můžete také stisknout klávesy [Ctrl] + [C].

2. krok – Poté přepněte na aplikaci 4K Video Downloader. To nyní automaticky rozpozná, že jste odkaz zkopírovali. Vyberte možnost "Vložit odkaz".

3. krok – Program automaticky analyzuje vložený odkaz. Poté se zobrazí možnosti ke stažení. Můžete nastavit formát i kvalitu videa. Volitelně si můžete stáhnout také titulky. Upravte nastavení podle svých představ a vyberte umístění úložiště pomocí tlačítka "Zvolit". Nakonec klikněte na tlačítko "Stáhnout", čímž zahájíte stahování. Stažené video můžete otevřít přímo prostřednictvím programu nebo přejít do úložiště v počítači pomocí Průzkumníka.

Stahování videa z YouTube pomocí aplikace 4K Video Downloader – rychlý návod

  1.  Nainstalujte a spusťte 4K Video Downloader .
  2. Zkopírujte odkaz na YouTube požadovaného videa.
  3. V programu klikněte na "Vložit odkaz".
  4. Změňte formát a kvalitu podle libosti.
  5. Nakonec klikněte na "Stáhnout".

Jak stáhnout video z YouTube bez programu

Služba YouTube byla navržena tak, aby uživatelům umožňovala pouze sledovat a prohlížet videa na svých webových stránkách. Mnoho uživatelů si přeje stáhnout nebo uložit své oblíbené video z YouTube do svého počítače. Stahování videí z YouTube znamená, že je můžete sledovat bez připojení k internetu, což je ideální způsob, jak se bavit v letadlech, vlacích a výletech na místech bez spolehlivého 4G nebo Wi-Fi.

YouTube je největší internetový portál ke sdílení videa. Byl založen v roce 2005 zaměstnanci PayPalu. O rok později YouTube koupil Google a nyní tento server provozuje jako dceřinou společnost. Youtube umožňuje nahrávat videa, sdílet je, hodnotit a komentovat.

Jak stáhnout video z YouTube do iPhone

Způsob stahování videí YouTube se trochu liší podle toho, jaký Apple OS používáte. Pokud používáte iOS na iPad, iPod touch nebo iPhone, budete muset postupovat podle této metody.

V systému iOS musíte nainstalovat aplikaci nazvanou Dokumenty. Je to vlastně správce souborů, ale také vám umožňuje stahovat videoklipy. Metoda je trochu složitá, ale přesto přímočará.

Nejprve musíte vyhledat klip, který chcete stáhnout, v aplikaci YouTube pro iOS. Poté klepněte na ikonu sdílení. Nyní zkopírujte adresu URL klepnutím na ikonu "Kopírovat odkaz".

Nyní otevřete dokumenty, najděte ikonu webového prohlížeče a klepněte na ni. Vložte adresu videa YouTube do textového pole, vyberte požadovanou možnost kvality a váš klip se začne stahovat.

Po dokončení stahování se zobrazí v sekci Dokumenty ke stažení. Můžete ji přetáhnout přes Fotky> Fotoaparát, abyste ji mohli použít mimo aplikaci Dokumenty 5.

❗️ Je stahování videa z YouTube legální? 

Ano, je legální stahovat videa z YouTube pouze pro osobní potřebu. Nelze jej tedy použít pro komerční nebo obchodní účely

❓ Jakou kvalitu videa bych si měl stáhnout?

Je lepší stahovat videa v kvalitě HD. Pro nižší kvalitu můžete zvolit 240p. Pokud se rozhodnete stahovat vysoce kvalitní videa, zabírá více místa na pevném disku. Uživatelé, kteří mají méně místa na disku, si jistě mohou vybrat možnosti nižší kvality.

❓ V jakých formátech mohu stahovat videa z YouTube?

Nejběžnější formáty videa pro stahování videí YouTube jsou 3GP, MP4, MOV, AVI a další. Můžete si vybrat jednu z nich, která se vám nejvíce líbí. Nejběžnějším formátem je MP4.

❓ Jaké funkce hledat v nástroji pro stahování z YouTube?

Tady jsou důležité funkce, které můžete hledat v nástroji na stahování z YouTube:

Kvalita videa: Převedený soubor by měl mít standardní kvalitu videa pro dobré prohlížení. Může se pohybovat mezi nízkou, střední nebo vysokou. Je lepší zvolit rozlišení videa jako 720p, 360p, 1080p atd. 

Titulky: Mnoho lidí ráda sleduje klipy v různých jazycích. V takovém případě lze ke stažení klipů s titulky použít YouTube premium.

Dávkové stahování: V případě, že chcete stáhnout celý kanál YouTube, je lepší zkontrolovat funkci hromadného stahování, abyste ušetřili čas.

Kompatibilita s více formáty souborů: Zvolený stahovač videa YouTube by měl mít různé možnosti jako MP4, MP3, FLAC a další. Poskytne vám větší flexibilitu.

Integrovaný editor videa: Mnohokrát rádi sledujete skladby uprostřed videa. V tomto okamžiku budete potřebovat funkce pro úpravy videa. Možná budete chtít zobrazit konkrétní skladbu uprostřed videa nebo upravit konkrétní část filmu. Můžete si vyzkoušet převodník, který je dodáván s vestavěným editorem.

Rychlost: Software by měl být schopen rychle stáhnout a převést jakékoli video. Časy stahování nesmí být výrazně ovlivněny výkyvy v připojení wi-fi a internetu.

Návod – krok za krokem

1. Vložte adresu URL vybraného videa YouTube do vyhledávacího políčka

2. Pod vyhledávacím polem vyberte možnost MP4 nebo AVI

3. Klikněte na "Convert"

4. Proběhne konverze

5. Objeví se tlačítko "Download", kterým hudbu stáhnete a uložíte

MP4 (.mp4)

MP4 formát také známý jako MPEG4 je především video formát, který se používá k ukládání video a audio dat. Také může ukládat obrázky a titulky. Běžně se používá pro sdílení videa přes internet.

Soubory MP4 byly vytvořeny podle normy ISO / IEC 14496-12: 2001 skupinou ISO / IEC a Motion Picture Experts Group (MPEG). Z tohoto důvodu je MP4 mezinárodním standardem pro audiovizuální kódování.

MPEG-4 část 12, původně vytvořená v roce 2001, byla založena na formátu souborů QuickTime (.MOV). Aktuální verze - MPEG-4 část 14 - byla vydána v roce 2003. MP4 je považován za formát digitálního multimediálního kontejneru - v podstatě soubor obsahující hromadu dat, která byla komprimována. Norma určuje, jak jsou data uložena v samotném kontejneru, ale ne jak jsou tato data kódována.

Díky vysokému stupni komprese použitému ve videích MP4 to umožňuje, aby byly soubory mnohem menší než jiné formáty videa. Snížení velikosti souboru také nemá okamžitý dopad na kvalitu souboru. Téměř veškerá původní kvalita je zachována. Díky tomu je MP4 přenosný video formát vhodný pro web.

AVI (.avi)

AVI je video kontejner, který obsahuje a kóduje zvuk i video, což umožňuje přehrávání videa i zvuku zároveň. Tento kontejner má menší schopnost komprese než jiné podobné formáty, ale přesto je podporován většinou DVD přehrávačů.

Nejprve vyvinutý v roce 1992 společností Microsoft, AVI je standardní formát videa pro počítače se systémem Windows. Soubor je uložen ve formátu multimediálního kontejneru, který ukládá audio a video pomocí různých kodeků, jako jsou DivX a XviD.

Soubor AVI používá k ukládání souborů méně komprese a zabírá více místa než mnoho jiných video formátů - například MPEG a MOV. Soubory AVI lze také vytvářet bez použití komprese. Díky tomu jsou soubory bezztrátové, což má za následek nesmírně větší velikosti souborů - přibližně 2–3 GB za minutu videa. Bezztrátový soubor neztratí časem kvalitu bez ohledu na to, kolikrát soubor otevřete nebo uložíte. To navíc umožňuje přehrávání bez použití kodeků.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře

Soubor MP4 (.mp4) umíme převést i do

Tato online aplikace vám umožňuje stahování videa z YouTube. Vše probíhá…
MP4 » AVI
Převod souboru MP4 (.mp4) na vybraný formát MP3 (.mp3).
MP4 » MP3