Stahuj MP3 do mobilu – na 3 kliknutí a zdarma

Stahování hudby do mobilu (Android + iPhone). Ukážeme Vám nejlepší možnosti, jak snadno stáhnout MP3 z do vašeho telefonu.

Obsah článku

Jak stahovat hudbu do mobilu (Android + iPhone)?

Mobilní telefon se stal nedílnou součástí našeho života. Zatímco nás udržuje ve spojení se zbytkem světa, hudba je něco, co nás k sobě přibližuje. Možná se tedy ptáte: Jak stáhnout MP3 do mobilu? Máme pro vás všechny odpovědi na možnosti stahování. 

Porovnání nástrojů na stahování MP3 do mobilu

Stahuj MP3 do mobilu
Typ služby Název  Bez instalace Zdarma
Online aplikace Musicdownload
Mobilní aplikace iTunes + Google Music
Mobilní aplikace Amazon Prime Music
Aplikace třetích stran Spotify
Software 4K Video Downloader ❌ 

 hudby do mobilu lze provádět několika způsoby. Můžete si stáhnout oblíbenou hudbu přímo z prohlížeče YouTube, můžete použít mobilní hudební aplikaci nebo si stáhnout software na stahování hudby do svého počítače.

Každou dostupnou metodu zde podrobně vysvětlíme. Připravte se na dokonalého průvodce, jak stahovat hudbu do mobilu. Stahuj MP3 do mobilu zdarma pomocí našich stránek. 

Stahování MP3 do mobilu pomocí online aplikace – ZDARMA

Online nástroj na stahování MP3 do mobilu – MusicDownload
Online nástroj na stahování mp3 do mobilu – MusicDownloader

Stahuj MP3 na mobil zdarma nejsnadnější a nejrychlejší možností pomocí internetového prohlížeče. Jediné co budete potřebovat, je váš mobilní telefon a jeho internetový prohlížeč.

 1. Přímo v mobilu si spustíte internetový prohlížeč a přejdete na YouTube stránky, kde vyhledáte svojí oblíbenou písničku, kterou chcete do mobilu stáhnout.
 2. Zkopírujete URL adresu vybrané písničky s videem.
 3. Přejdete na stránku Musicdownload
 4. URL adresu z YouTube, kterou jste si zkopírovali, vložíte do vyhledávacího pole a necháte převést do MP3.
 5.  Hudbu si poté uložíte do mobilu na vybrané místo. 

Aplikace podporuje systém iOS, Android i Windows Phone. Mobil nemusíte připojovat USB kabelem k počítači. Na takové složitosti můžete rovnou zapomenout. Tato aplikace vyřeší vaše časté dotazy typu: jak nahrát hudbu do iPhone, stahuj mp3 na mobil zdarma a mnoho dalších.

Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace – ZDARMA

iTunes – mobilní aplikace na stahování MP3 do mobilu
iTunes – mobilní aplikace na stahování MP3 do mobilu

MP3 zdarma do mobilu můžete mít, pokud používáte smartphone, má váš telefon výchozí hudební aplikaci. V systému Android je to aplikace Google Music a v iOS iTunes. Tyto aplikace jsou zabudovány a fungují bez stahování, potřebujete tedy připojení k internetu. Můžete si vytvořit seznam svých oblíbených skladeb a užít si je kdykoli. 

Chcete-li však poslouchat vaši oblíbenou hudbu offline, musíte ji stáhnout. Postupujte tímto způsobem:

 1. Otevřete výchozí hudební aplikaci iTunes nebo Google Music. 
 2. Kepněte na skladbu, kterou chcete stáhnout. 
 3. Klikněte na 'Stáhnout'.

Skladba bude uložena do telefonu pro budoucí použití offline. Můžete si také stáhnout celý seznam skladeb. K tomu je třeba otevřít seznam skladeb a klepnout na „Stáhnout vše“. 

Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace – PLACENÉ

Amazon Music – placená aplikace na stahování mp3 do mobilu
Amazon Music – placená aplikace na stahování mp3 do mobilu 

Mnoho aplikací založených na předplatném vám umožní vychutnat si streamování živé hudby a stáhnout písničky. 

Nejslavnější předplatná aplikace ze všech je Amazon Prime Music. Pokud chcete stahovat hudbu z této služby, postupujte takto:

 1. Stáhněte si do svého mobilu aplikaci ze služby Google Play nebo App Store. 
 2. Založte si zde účet. 
 3. Vyhledejte skladbu na panelu vyhledávání.
 4. Klikněte na 'Stáhnout'. 

Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace třetích stran – zdarma, placené

Pokud nejste spokojeni s výchozí hudební aplikací ve vašem smartphonu, existuje mnoho bezplatných hudebních aplikací třetích stran.  

Aplikace jako Gaana, Wynk a Spotify jsou snadno dostupné v obchodě s aplikacemi a umožňují přístup k milionům skladeb. Stejně jako výchozí hudební aplikace můžete hudbu poslouchat online a stahovat písničky do telefonu pro offline použití. 

Spotify – placená mobilní aplikace díky které stáhnete MP3 do mobilu
Spotify – placená mobilní aplikace díky které také stáhnete MP3 do mobilu

Pokud máte připojení k internetu a hojně ho využíváte, můžete si hudbu nepřetržitě vychutnávat podle níže uvedených kroků. Platí pro uživatele systému Android:

 1. Otevřete obchod Google App Store.
 2. Najděte si oblíbenou hudební aplikaci. 
 3. Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a počkejte, až se dokončí. 
 4. Po dokončení instalace otevřete aplikaci a začněte poslouchat oblíbené písničky.

Pokud chcete poslouchat hudbu offline, musíte kliknout na tlačítko „Stáhnout“ a písnička bude k dispozici offline. Další informace o stahování hudby většinou naleznete na webových stránkách hudebních aplikací.

Stahování MP3 do mobilu pomocí softwaru – ZDARMA, PLACENÉ

Stahování hudby do telefonu může být někdy nepříjemné kvůli webovým stránkám, které používáte. Přesměrování za přesměrováním, stránka za stránkou, velké množství reklam a problémy se samotným stahováním. 

Existuje však mnoho bezplatného softwaru pro stahování hudby, který tuto práci snadno a bezproblémově zvládne.

Mezi ně patří například 4K Video Downloader a iMusic Music Manager. Jediná věc je, že software musíte stáhnout do svého notebooku nebo počítače, poté stáhnout písničky a nakonec je přenést do mobilu.

Jak stáhnout hudbu do iPhonu

 1. Použijte aplikaci Apple Music: Tato aplikace vám umožní streamovat a stahovat hudbu přímo na váš iPhone. Pro získání přístupu k celé knihovně hudby musíte platit poplatek.
 2. Použijte aplikaci iTunes: S pomocí iTunes můžete stahovat hudbu ze svého počítače na iPhone. Připojte svůj iPhone k počítači, otevřete iTunes, vyberte skladby, které chcete stáhnout, a klikněte na tlačítko "Stáhnout".
 3. Použijte aplikaci pro stahování hudby: Existuje mnoho aplikací třetích stran, které vám umožní stahovat hudbu zdarma do vašeho iPhone. Tyto aplikace však mohou být nelegální nebo neslušné a mohou ohrozit bezpečnost vašeho zařízení. Proto je důležité vybírat spolehlivé zdroje.
 4. Použijte službu cloudového úložiště: Pokud máte hudbu uloženou v cloudovém úložišti, jako je například iCloud nebo Dropbox, můžete ji snadno stáhnout přímo na svůj iPhone. Stačí se přihlásit do svého účtu a stáhnout požadované skladby.

Je důležité dodržovat autorská práva a používat hudbu legálním způsobem.

Hudba ke stažení zdarma do mobilu

Hudba je důležitou součástí života a stahování hudby zdarma do mobilu je populární. Existuje mnoho aplikací umožňujících stahování hudby přímo na mobilní zařízení, ale je důležité zvolit spolehlivý a bezpečný zdroj a dodržovat autorská práva.

Podporujte umělce a užívejte si hudbu legálním způsobem.

Některé zdroje nabízejí hudbu nelegálně, tudíž je nutné být opatrný a volit ověřené a bezpečné aplikace. Dále je důležité dodržovat autorská práva a podporovat umělce legálním nákupem.

Bezplatné stahování hudby může negativně ovlivnit příjmy umělců, proto je třeba být ohleduplný a podporovat kvalitní hudbu v souladu s platnými zákony.

Stahování hudby zdarma do mobilu je dnes běžné a poskytuje mnoho možností. Avšak je nutné pamatovat na bezpečnost a dodržovat autorská práva. Hudba je umělecké dílo, které si zaslouží být podporováno a užíváno v souladu s platnými zákony.

Zvolte spolehlivý zdroj a užijte si kvalitní hudbu bez rizika.

Jak stáhnout písničky ze Spotify do mobilu

Bohužel není legální stáhnout písničky ze Spotify do mobilu, pokud nemáte aktivní předplatné Spotify Premium a nepoužíváte oficiální funkci stahování písní.

Pokud máte aktivní předplatné Spotify Premium, můžete stahovat písničky přímo ze Spotify aplikace a poslouchat je offline. Stačí najít skladbu, kterou chcete stáhnout, klepnout na ikonu stáhnout a počkat, až se skladba stáhne na váš mobilní telefon.

Pokud nemáte aktivní předplatné Spotify Premium, neexistuje žádný způsob, jak stáhnout písničky ze Spotify do mobilu. Nicméně existují jiné legální zdroje, jako je například Apple Music nebo Google Play Music, kde můžete stahovat písničky a poslouchat je offline.

Jaký legální stahovač MP3 použít?

Pokud máte legální zdroje, ze kterých můžete stahovat hudbu, existuje mnoho různých stahovačů MP3, které můžete použít.

Některé z populárních stahovačů jsou například 4K Video Downloader, Any Video Converter, nebo Freemake Video Downloader.

Před použitím jakéhokoli stahovače MP3 se ujistěte, že máte oprávnění stahovat hudbu z daného zdroje a že nebudete porušovat autorská práva.

Pokud nejste si jisti, zda je stahování hudby z daného zdroje legální, doporučujeme se poradit s právním poradcem.

Mohlo by Vás zajímat

 

MP3 (.mp3)

MP3 formát zachovává poměrně vysokou kvalitu zvuku a zmenšuje velikost hudebních souborů v CD kvalitě cca na desetinu. Při mluveném slovu, je však násobně horší. Funguje to jednoduše. Existují určité frekvence zvuku, které lidské ucho neslyší. Těchto zvuků se zbaví. Zároveň maskuje zvuky klidnější, pokud jsou jiné hlasité. MP3 využívá skutečnost, že slyšíme některé frekvence lépe než ostatní. Vše se váže na tzv. "práh slyšitelnosti". Jakmile se MP3 rozhodne, která data bude uchovávat, zkomprimuje je pomocí komprese dat. Tím získáte soubory zmenšené až na 1/10 původní velikosti. Ovšem na úkor určité kvality. Výhody MP3 souborů jsou:

 • Malý formát - soubory jsou tak malé, že mohou být snadno distribuovány po internetu. Z tohoto důvodu se staly nejpoužívanějšími pro nákup hudby.
 • Komprimuje soubory s minimálním rozdílem k celkové kvalitě zvuku.
 • Snadné převádění dalších souborů pomocí programů a aplikací do MP3. Jak můžete vidět, MP3 se díky své drobné velikosti souborů velmi dobře distribuuje, streamuje a propaguje. Nevýhody MP3 sobourů:
 • Vždy, když chcete komprimovat soubor, ztratíte kvalitu zvuku. Ikdyž je kódování MP3 velmi inteligentní, není perfektní. Komprese někdy může vést k nepatrným zvukovým "artefaktům", které zejména ve vyšších frekvencích škodí kvalitě zvuku.
 • Tyto nepřesnosti zvuku znamenají, že MP3 není vhodný pro profesionální zvuk.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře