Editor PDF - úprava PDF dokumentu online

Upravte si svůj PDF soubor v naší online aplikaci rychle a zdarma. Jak PDF dokument upravit? S naším návodem zvládne editovat text v dokumentu PDF i začátečník.

PDF (.pdf)

PDF je zkratka anglického názvu Portable Document Format – přenosný formát dokumentů. Byl vytvořen firmou Adobe pro nezávislé ukládání dokumentů. PDF dokumenty lze vytvořit jak v softwaru Acrobat od Adobe, tak v dalších programech, ale často jako export do PDF. Pro prohlížení exituje celá řada platforem, nejznámější je prohlížeč Adobe Reader.

Editovat (upravit) PDF dokument

PDF dokumenty lze dnes jednoduše bez instalace programů vytvářet. Problém ovšem nastává, pokud chcete dokument PDF upravit. Na editaci PDF existuje celá řada aplikací, ale ne všechny vám umožní upravit dokument tak, jak si představujete. Umožňují pouze jednoduché úpravy v podobě vkládání různých komentářů, formátování atd. Nevýhodou také je, že většinu těchto programů musíte instalovat. Nejjedodušší způsob jak váš soubor editovat, je přévést ho do wordového dokumentu, který už se dá upravovat přesně, jak potřebujete. To vše bez instalace a online. Může se stát, že převedený dokument nebude úplně přesně odpovídat originálu. Stránky a řádky můžou být zalomené v jiných místech. Ovšem upravíte přesně to, co potřebujete. Po úpravě dokumentu ve Wordu ho opět převedete zpět do PDF.


Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Návod - krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Klikněte na Browse your dokuments a vyberte soubor

2. Po otevření souboru můžete dokument editovat

Komentáře