FastShare – stahování filmů zdarma

FastShare CZ stahování zdarma, filmy, seriály i hudba v mp3.

Obsah článku

Fastshare stahování filmů
FastShare – stahování filmů zdarma

FastShare – stahování zdarma

Fastshare nabízí jak bezplatné, tak placené účty. Uživatelé s bezplatným účtem mají některá omezení, jako například omezenou rychlost stahování, omezenou kapacitu pro uložení souborů a omezenou velikost souborů, které mohou nahrát.

Pokud však chcete stahovat soubory bezplatně, Fastshare vám umožní stáhnout určitý počet souborů denně s omezenou rychlostí stahování. Pokud potřebujete stáhnout více souborů nebo potřebujete rychlejší rychlost stahování, můžete si koupit placený účet.

 

FastShare stahování filmů, seriálů, hudby

Velkou předností Fastshare je možnost stahování souborů zdarma, což je hlavním důvodem proč ji využívá většina uživatelů.

Služba se stala platformou pro sdílení a stahování filmů, seriálů, hudby v MP3 i celých alb, her, elektronických knih, fotek a jiných souborů.

Fastshare je konkurencí extrémně populárnímu Uložto.cz. Souborů na Fastshare je obrovské množství, protože se o nahrávání starají sami uživatelé, a to znamená, že je k dispozici největší výběr verzí.

To je nejlépe vidět na filmech a seriálech, kde se verze mohou lišit v kvalitě obrazu, zvuku nebo zvukové stopy.

Fastshare nabízí větší variabilitu než různé weby, které nabízejí online streamované filmy a seriály zdarma, protože se o vše stará mnoho lidí, což zajišťuje kvalitu a širokou nabídku.

Rychlost stahování

Limit, který zřejmě nejvíce ovlivňuje uživatele, je maximální stahovací rychlost kolem 350 kB/s. V praxi to znamená, že stažení 100 megabajtů souboru trvá přibližně 5 minut.

Při stahování filmů vysoké kvality o stovkách megabajtů nebo dokonce gigabajtech však trvá stažení hodiny až několik hodin, v závislosti na velikosti souboru a kvalitě videa.

U menších souborů, jako jsou písně v MP3, trvá stahování pouhé sekundy, celá alba pak v řádu minut. Omezení rychlosti stahování je tedy nejvýraznější při stahování velkých souborů.

Fastshare CENÍK

FastShare nabízí uživatelům dvě placené možnosti stahování souborů, které umožňují neomezené stahování bez omezení rychlosti stahování a počtu současně stahovaných souborů.

  • První možnost je předplatné, kdy uživatel zaplatí poplatek na určitou dobu (minimálně jeden měsíc) a může stahovat libovolné množství souborů bez omezení.
  • Druhou možností jsou kredity, které umožňují stahování souborů za úhradu určitého počtu kreditů. Každý kredit odpovídá staženému 1 MB dat plnou rychlostí. Tato možnost se hodí pro uživatele, kteří stahují menší množství souborů.
Fastshare ceník
Ceník fastshare

FastShare vs Ulozto

Sdílení a stahování souborů všeho druhu je nabízeno službami Ulozto.cz i FastShare.cz.

Tyto služby fungují na stejném principu, kdy uživatelé nahrávají obsah na webové stránky, a kdokoliv si může zdarma stáhnout jakýkoli soubor, který nahrávající povolil, a to i bez registrace.

Obě služby také nabízejí placené varianty, které zahrnují některé prémiové funkce a odstraňují omezení u verze zdarma.

Tyto služby jsou v praxi velmi konkurenční a často kopírují funkce jedna druhé, nicméně vždy existuje někdo, kdo je o něco lepší.

FastShare vs Ulozto ve verzi zdarma

Obě služby nabízejí možnost stahování bezplatně a bez registrace a mají základní omezení:

  • Omezení rychlosti stahování
  • Možnost stahovat pouze jeden soubor najednou
FastShare vs Ulozto
  Zdarma Bez registrace Rychlost stahování
FastShare 450 kB/s
Ulozto 300 kB/s

Zatímco jsou obě služby stejné, pokud jde o stahování jednoho souboru, v rychlosti stahování vede FastShare.

U menších souborů, jako jsou samostatné mp3 skladby, dokumenty nebo fotografie, je rozdíl zanedbatelný. Nicméně u rychlejšího stahování je to patrné, zejména u filmů nebo televizních pořadů (nebo čehokoli, co má velikost v řádu stovek MB).

Pokud se neponáhlate, je to relativně zanedbatelné, ale pokud chcete sledovat a stáhnout si film zdarma, je to poměrně patrné. Nárůst doby stahování je ještě výraznější u větších souborů.

Fastshare vs Ulozto ve verzi placené

Obě služby umožňují:

  • bezplatné
  • neregistrované stahování s omezeními rychlosti stahování a počtu současně stahovaných souborů
  • nicméně v případě placené verze obě služby nabízejí větší výhody

Největší výhodou je, že videa nemusíte stahovat, ale můžete si je přehrávat přímo online, čímž se obě služby stávají konkurencí pro weby jako Bombuj.si TV, Kukaj.to, FilmPlanet.to, Sledujserialy.io a další, které nabízejí filmy a seriály online s množstvím reklam.

Pokud si chcete nějaký film nebo seriál pouze prohlédnout a smazat, je výhodnější použít přímé přehrávání online, a nemusíte tak čekat na stahování.

Dříve nabízelo tuto možnost pouze Uložto.cz, ale FastShare se rozhodl, že je pro uživatele příjemná a nyní ji také nabízí.

Fastshare – Slevomat

Uživatelé nejčastěji vyhledávají fastShare slevomat s cílem najít slevové kupóny nebo nabídky na placené verze této služby.

Slevomat je platforma, která nabízí slevové kupóny a akce na různé produkty a služby v různých oblastech, včetně digitálních produktů a služeb jako je FastShare.

Proto mohou lidé hledat slevomat ve spojení s FastShare, aby ušetřili náklady na placenou verzi této služby nebo získali nějakou jinou slevu.

Je služba FastShare legální?

Možná se ptáte, zda je služba jako FastShare vůbec legální a zda z ní můžete stahovat cokoliv. Tato problematika je poněkud složitá a principy toho, co (ne)lze stahovat, jsme zde popsali stručně:

  • Můžete stahovat cokoliv odkudkoliv, i když daný soubor není v souladu s autorským zákonem. Nicméně nesmíte tyto soubory sdílet s dalšími lidmi. Služby jako Uložto_cz, FastShare a další vám umožňují pouze stahovat, což je v pořádku. Naopak stahování souborů přes P2P sítě (torrenty) je velmi problematické z hlediska zákona, protože při stahování soubory automaticky sdílíte a můžete tak potenciálně porušovat zákon.
  • Pokud pouze stahujete, můžete FastShare používat bez obav, protože je to v souladu se zákonem a nikdo vás za to nemůže stíhat.
  • Co ale samotná služba FastShare? Ta přeci sdílí soubory, tak jak to, že je legální? Podobně jako Uložto, které se sem tam s někým soudí přesně z tohoto důvodu, FastShare není službou pro nelegální sdílení autorských děl, ale jen otevřenou službou pro sdílení souborů všeho druhu. Uživatelé nahrávají a sdílejí obsah, ne FastShare, a jsou tedy zodpovědní za to, jaký obsah nahrají.

I když jde o celkem tenkou hranici, podobné služby u nás fungují legálně dlouhodobě a u soudů nebylo prokázáno, že by měly být nelegální. Soudy maximálně zakazují sdílení některých konkrétních děl, ale samotné služby jsou legální.

 

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře