Převod PDF do Wordu – na 3 kliknutí a zdarma

Tato online aplikace vám umožňuje převod PDF do Wordu. Vše probíhá zdarma, bez registrace a bez instalace přímo ve vašem prohlížeči. Soubor PDF můžete konvertovat do formátu .doc nebo .docx.

Jak na převod PDF do Wordu online a zdarma?

Historicky se lidé uchýlili k formátům PDF, aby chránili své dokumenty před úpravami v textových programech. Tento přístup smysl ve světě, kde se data nemění. To ale neplatí pro vaše podnikání. Každý den musíte zajistit, aby informace, se kterými pracujete, byly aktuální, podle toho jak se mění okolnosti. Totéž platí pro vaše uživatelské příručky, návody pro zaměstnance a dokumenty pro klienty.

Proč převádět PDF na Word, Doc.?

Pokud vás zajímá, jak změnit PDF na Word zdarma, je důležité si uvědomit, že je důležitá také kvalita výsledného dokumentu Word. I když existuje několik bezplatných převaděčů PDF na Word, většina dostatečně neudržuje původní formátování a řádkování souboru. Náš nástroj pro převod přináší výsledek, který vypadá jako váš původní soubor PDF.

Existuje mnoho příkladů podniků, které mohou těžit ze schopnosti naší aplikace převádět soubory mezi různými formáty, například:

 • Výrobní firmy, které dostávají schémata od techniků ve formátu PDF, ale potřebují změnit informace obsažené v poznámkách.
 • Architektonické firmy, které kontrolují plány PDF a musí zajistit, aby obsahovaly poznámky týkající se všech stavebních předpisů a norem.
 • Lékařské firmy, které pracují s citlivými dokumenty pacientů ve formátu PDF, ale musí být připraveny v případě nouze aktualizovat, upravovat nebo prohledávat soubory pacientů.
 • Každá společnost, která bere ručně psané nebo naskenované dokumenty a potřebuje je převést do moderního digitálně upravitelného formátu.

Často kladené otázky

Ztratím při převodu z PDF do Wordu formát obsahu?

Otevřito je vysoce pokročilý nástroj vyvinutý zkušenými profesionály. Pomocí tohoto nástroje pro převod máte jistotu, že získáte přesný formát obsahu, který chcete převádět. S naším nástrojem nikdy neztratíte původní formát obsahu.

Jak správně převést soubor PDF do aplikace Word?

Pouze tři magické kroky a vše je připraveno ke správnému převodu souboru. Tyto kroky jsou jasně a stručně napsané níže na této stránce.

Jak získat soubor Word převedený bez ohrožení soukromí?

Otevřito používá zabezpečený server k poskytování bezproblémové služby převodu. Naše platforma je stoprocentně bezpečná a neexistuje s námi žádný zásah třetích stran. Všechny soubory které nahrajete nebo stáhnete z našeho nástroje, nebudou nikdy nikomu sdíleny za jakýchkoli podmínek. Denně na nás zcela spoléhají tisíce uživatelů a zajišťujeme, aby byla ochrana vašeho dokumentu vždy zachována.

Jak dlouho trvá převod souboru PDF na Word?

Ne, opravdu nejsme nejrychlejší nástroj pro převod, který je k dispozici na online trhu. Ale pořád během několika sekund získáte správně převedený soubor. Kvalita a správnost převodu, je pro nás důležitější než rychlost.

Jak převést PDF na Word v mobilu?

Proces převodu PDF do Wordu na mobilu, tabletu, počítači nebo notebooku je stejný. Tento nástroj je nezávislý na platformě, takže bez ohledu na vaše zařízení, operační systém nebo prohlížeč můžete soubor převést v požadovaném formátu bez jakýchkoli potíží. Ať už se jedná o Android, iOS nebo Windows, máme vše obsaženo v našem pokročilém nástroji pro převod.

Jak upravovat PDF?

Předpokládejme, že máte soubor PDF, ale chcete v něm provést nějaké změny. Není snadné upravovat soubor PDF stejně tak, jako jdou úpravy v souborech Word nebo Doc. Z tohoto důvodu musíte převést PDF do formátu Word nebo Doc a provést požadované změny, a poté můžete zpět převést Word do formátu PDF. Úpravy PDF je tedy s námi velmi jednoduchá.

Jak odstranit vodoznak z PDF?

Chcete-li odebrat vodoznak ze souboru PDF, můžete jej převést na soubor Word a snadno jej odebrat. Jakmile tak učiníte, můžete znovu převést změněný soubor Word do PDF.


Návod – krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Klikněte na tlačítko Choose file a vyberte soubor PDF

2. Následně klikněte na Start conversion

3. Kliknutím na Download stáhnete soubor Word do počítače

PDF (.pdf)

PDF je zkratka anglického názvu Portable Document Format – přenosný formát dokumentů. Byl vytvořen firmou Adobe pro nezávislé ukládání dokumentů. PDF dokumenty lze vytvořit jak v softwaru Acrobat od Adobe, tak v dalších programech, ale často jako export do PDF. Pro prohlížení exituje celá řada platforem, nejznámější je prohlížeč Adobe Reader.

Ve velmi širokém smyslu je formát PDF digitální formát, který můžete použít k reprezentaci elektronických dokumentů. Jednou z největších výhod formátu PDF je, že není závislá na:

 • Softwaru
 • Hardwaru
 • Operační systému

Soubor PDF obsahuje kompletní popis rozvržení dokumentu a všechny informace nezbytné pro jeho správné zobrazení. Proto vám dokumenty PDF umožňují:

 • Výměnu, sdílení, prohlížení
 • Zachování obsahu, formátování, vzhledu dokumentu
 • Jsou snadné, spolehlivé, přesné
 • Nezávislé na prostředí, softwaru, hardwaru, zobrazení, tisku

Jinými slovy: Když k reprezentaci dokumentu použijete formát PDF, formátování se zachová bez ohledu na software, hardware nebo operační systém použitý při pozdějším otevření souboru.

Další výhodou formátu souboru PDF je, že soubory PDF jsou kompaktní. PDF zmenšuje velikosti souborů pomocí kompresních algoritmů a specifických souborů. Vzhledem k výše uvedenému není tak těžké pochopit, proč je formát PDF tak široce používán. Mezi další výhody formátu PDF patří zachování formátování dokumentu a jeho sdílení.

Data v souboru PDF nelze snadno změnit. V závislosti na vaší perspektivě to můžete považovat za výhodu nebo nevýhodu. Přesněji: Pokud je vaším hlavním účelem zabránit (nebo alespoň ztěžovat) modifikaci konkrétního dokumentu, můžete být rádi, že data v souboru PDF nelze snadno změnit. Pokud potřebujete pracovat s daty v souboru PDF a manipulovat s nimi, pravděpodobně vás štve, jak obtížné je upravit dokument PDF.

Word (.doc, .docx)

Doc, docx je formát dokumentu, který používá aplikace Microsoft Word. Může obsahovat formátovaný text, obrázky, tabulky, grafy atd.S každou verzí aplikace Microsoft Word se normy pro formát DOC mírně mění, což může způsobit některé problémy s kompatibilitou.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Komentáře