Skylink ▷ Live TV, programy a ceník

Skylink satelitní a internetová televize. Kompletní přehled programů a jejich ceník. Kontakt na Skylink.

Obsah článku

Skylink live tv
Skylink live TV

 

Skylink – satelitní a internetová televize

Skylink je satelitní televizní služba poskytující přístup k více než 200 televizním a rozhlasovým stanicím, včetně těch placených, jako jsou například HBO, Sport1 nebo National Geographic.

Službu lze využívat na přijímačích nebo s modulem v televizi a není nutné uzavírat žádnou smlouvu s kabelovým operátorem.

Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů, z nichž mnoho je vysíláno v HD kvalitě. V roce 2019 měla společnost přes 3 miliony aktivních karet.

Skylink live TV

Skylink nabízí službu nazvanou Skylink Live TV, která umožňuje sledovat některé programy v reálném čase přímo na webových stránkách nebo prostřednictvím aplikace Skylink Live TV pro mobilní zařízení.

Uživatelé musí mít aktivní Skylink kartu a platný přístupový kód pro přihlášení k této službě.

Skylink CENÍK

Ceník služeb Skylinku se liší v závislosti na tom, jaký balíček a služby si zákazník vybere.

Základní programové balíčky jsou nabízeny již od 139 Kč měsíčně, přičemž ceny placených programů a služeb se mohou lišit v závislosti na poskytovateli obsahu. 

Skylink aktuální ceník
Ceník Skylink

 

Skylink ceník
Skylink ceník zakladních služeb

Pro konkrétní informace o cenách a nabídkách Skylinku se doporučuje navštívit oficiální webové stránky, kde je k dispozici aktuální ceník a podrobné informace o jednotlivých balíčcích a službách.

Skylink kontakt

Pro kontakt na zákaznickou podporu Skylinku lze využít několik možností. Nejsnazší a nejrychlejší způsob je využít online formulář na oficiálních webových stránkách Skylinku, kde je možné položit dotaz či podat reklamaci.

Dále je možné kontaktovat zákaznickou podporu telefonicky, případně lze poslat e-mail na adresu info@skylink.cz.

Pro konkrétní potřeby a dotazy jsou k dispozici různé kontaktní formuláře a čísla podle typu dotazu, které jsou uvedeny na webových stránkách Skylinku.

Infolinka Skylink 595 694 310
Adresa

P. O. BOX 4

709 00 Ostrava 9

Česká republika

E-mail 

info@skylink.cz

Skylink přihlášení

Skylink přihlášení je proces, kterým uživatelé této satelitní televizní služby získávají přístup k obsahu a funkcím svého účtu.

Přihlášení lze provést prostřednictvím webového rozhraní nebo mobilní aplikace Skylink Live TV.

Uživatelé musí zadat své přihlašovací údaje, tj. uživatelské jméno a heslo, které jim byly přiděleny při registraci služby.

Po úspěšném přihlášení mají uživatelé přístup k nahrávkám, programovému průvodci, ovládání set-top boxu a dalším funkcím, které jim umožňují využívat satelitní televizi Skylink plně a pohodlně.

Skylink programy – přehled TV programů

Skylink nabízí více než 200 televizních a rozhlasových stanic, včetně oblíbených programů jako jsou například HBO, National Geographic, Discovery nebo Sport1.

Kromě toho Skylink poskytuje také několik placených programů, jako jsou například Filmbox Premium, Filmbox Extra nebo Viasat Explore, které jsou k dispozici v rámci balíčků s placenými programy.

Přehled všech programů Skylinku je k dispozici na oficiálních webových stránkách.

Skylink programy
Přehled programů Skylink
Přehled programů Skylink
Programy Skylink

Skylink SK

Skylink je poskytovatelem placené televize nejen v České republice, ale také na Slovensku. Skylink SK nabízí programové balíčky a služby pro slovenské zákazníky, včetně například slovenských televizních stanic.

Pokud tedy lidé hledají "Skylink sk", pravděpodobně se snaží najít informace o programových balíčcích, cenách a nabízených službách Skylinku pro Slovensko.

Historie značky Skylink

Značka Skylink vznikla v roce 2006 jako obchodní značka společnosti M7 Group, která poskytuje satelitní televizní služby v několika evropských zemích.

Původně se jednalo o službu CS Link, kterou společnost M7 Group v roce 2014 přejmenovala na Skylink.

Od té doby se Skylink postupně rozšiřovala o další programy a služby, včetně HD a 3D vysílání, videopůjčovny, nebo možnosti sledovat televizi online.

Skylink se tak stala jedním z nejvýznamnějších satelitních operátorů v České republice a na Slovensku.

V současné době Skylink poskytuje služby pro více než 3 miliony aktivních uživatelů v České republice a na Slovensku.

Skylink kompletní informace

Skylink je jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů placené televize v České republice a na Slovensku.

Nabízí více než 200 televizních a rozhlasových stanic v HD kvalitě, včetně oblíbených programů jako jsou HBO, National Geographic, Discovery, Sport1, nebo ČT Sport.

Kromě toho Skylink nabízí také několik placených programů, jako jsou Filmbox Premium, Filmbox Extra nebo Viasat Explore, které jsou k dispozici v rámci balíčků s placenými programy.

Jedním z klíčových faktorů úspěchu Skylinku je jeho snadná instalace a použití. Zákazníci si mohou zakoupit set-top box nebo CAM modul, který lze jednoduše připojit k televizoru a získat tak přístup k nabídce Skylinku.

Alternativně je možné využít službu Skylink Live TV, která umožňuje sledovat televizi na mobilních zařízeních, počítačích nebo smart TV.

Skylink si získal důvěru zákazníků díky svému širokému výběru programů a konkurenceschopným cenám.

Základní programové balíčky jsou nabízeny již od 139 Kč měsíčně, což je srovnatelná cena s ostatními poskytovateli placené televize.

Pro zákazníky, kteří chtějí více, jsou k dispozici různé placené programové balíčky, které nabízejí specifické programy a služby. Skylink také nabízí služby jako je nahrávání a zpětné přehrání programů, přehrávání programů na více zařízeních a další.

Skylink si také zakládá na kvalitní zákaznické podpoře. Zákazníci mohou kontaktovat zákaznickou podporu telefonicky, e-mailem, nebo pomocí online formulářů na webových stránkách Skylinku.

Zákaznická podpora je k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 9:00 do 18:00.

Skylink se snaží přinášet nejen kvalitní televizní programy, ale také inovativní řešení a novinky. Například v roce 2021 představil Skylink novou službu Skylink Live Event, která umožňuje sledovat sportovní a kulturní události v reálném čase a s vysokou kvalitou obrazu. 

Alternativa Skylink TV

Existuje několik alternativ k satelitní televizi Skylink, které nabízejí uživatelům jiné možnosti sledování televizního obsahu.

Může to být streamovací služba, jako je například Netflix nebo HBO GO. Tyto služby nabízejí široký výběr filmů a seriálů, které si uživatelé mohou kdykoliv streamovat na svých zařízeních.

Mezi výhody streamovacích služeb patří možnost sledování obsahu bez reklam, flexibilita výběru a možnost sledování na více zařízeních.

Kromě toho existují i další satelitní a kabelové televizní služby, které nabízejí uživatelům jiné možnosti pro sledování televizního obsahu. Mezi ně patří například T-Mobile TV, O2 TV nebo UPC.

Mezi oblíbené patří i bezplatné služby jako je: Bombuj TV, Sledujserialy, Kukaj to, nebo třeba Filmplanet.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.

Komentáře