Sloučení PDF – na 3 kliknutí a zdarma

Spojte několik dokumentů PDF do jednoho souboru. Sloučení souborů do jednoho PFD dokumentu online a zdarma.

Jak sloučit PDF online?

Klikněte na tlačítko výše „Pokračovat: sloučit PDF“. A postupujte dle návodu vlevo. Nahoře můžete jednoduše nahrát několik souborů. Samozřejmě je můžete také nahrát z pevného disku nebo dokonce z cloudového úložiště. Po nahrání vašich souborů se vygenerují miniatury každého dokumentu. Chcete-li změnit pořadí, ve kterém mají být soubory sloučeny, klikněte na miniaturu a přetáhněte je na jiné místo.

Sloučení PDF do jednoho souboru

S naší online službou na slučování PDF můžete snadno a rychle sloučit několik souborů PDF do jednoho dokumentu PDF. Stačí jednoduše přidat soubory, sloučit je – a je to.

Proč bych měl sloučit soubory PDF?

Sloučení několika souborů do jediného souboru PDF vám usnadní jeho uložení a revize. Při skenování obrázků nebo knihy se někdy vytvoří několik souborů PDF. Ale co když je chcete mít všechny v jednom souboru? Nejste ochotni vytisknout několik dokumentů samostatně? Jejich kombinací vytvoříte pouze jeden dokument, který můžete vytisknout!

Slučujte soubory PDF na jakémkoli zařízení

Pokud chcete sloučit soubory PDF, neomezujete se pouze na používání svého počítače! S online službou Otevřito.cz můžete nyní sloučit nebo kombinovat své dokumenty odkudkoli pomocí webového prohlížeče.


Návod – krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Klikněte na Select PDF files a vyberte soubor PDF

2. Poté klikněte na tlačítko plus a přidejte další soubor PDF

3. Uspořádejte jednotlivé stránky nebo celé soubory v požadovaném pořadí

4. Klikněte na tlačítko Merge PDF a následně ně Download merged PDF a uložte, kam potřebujete

PDF (.pdf)

PDF je zkratka anglického názvu Portable Document Format – přenosný formát dokumentů. Byl vytvořen firmou Adobe pro nezávislé ukládání dokumentů. PDF dokumenty lze vytvořit jak v softwaru Acrobat od Adobe, tak v dalších programech, ale často jako export do PDF. Pro prohlížení exituje celá řada platforem, nejznámější je prohlížeč Adobe Reader.

Ve velmi širokém smyslu je formát PDF digitální formát, který můžete použít k reprezentaci elektronických dokumentů. Jednou z největších výhod formátu PDF je, že není závislá na:

  • Softwaru
  • Hardwaru
  • Operační systému

Soubor PDF obsahuje kompletní popis rozvržení dokumentu a všechny informace nezbytné pro jeho správné zobrazení. Proto vám dokumenty PDF umožňují:

  • Výměnu, sdílení, prohlížení
  • Zachování obsahu, formátování, vzhledu dokumentu
  • Jsou snadné, spolehlivé, přesné
  • Nezávislé na prostředí, softwaru, hardwaru, zobrazení, tisku

Jinými slovy: Když k reprezentaci dokumentu použijete formát PDF, formátování se zachová bez ohledu na software, hardware nebo operační systém použitý při pozdějším otevření souboru.

Další výhodou formátu souboru PDF je, že soubory PDF jsou kompaktní. PDF zmenšuje velikosti souborů pomocí kompresních algoritmů a specifických souborů. Vzhledem k výše uvedenému není tak těžké pochopit, proč je formát PDF tak široce používán. Mezi další výhody formátu PDF patří zachování formátování dokumentu a jeho sdílení.

Data v souboru PDF nelze snadno změnit. V závislosti na vaší perspektivě to můžete považovat za výhodu nebo nevýhodu. Přesněji: Pokud je vaším hlavním účelem zabránit (nebo alespoň ztěžovat) modifikaci konkrétního dokumentu, můžete být rádi, že data v souboru PDF nelze snadno změnit. Pokud potřebujete pracovat s daty v souboru PDF a manipulovat s nimi, pravděpodobně vás štve, jak obtížné je upravit dokument PDF.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Komentáře