Stahování hudby z YouTube do MP3 – na 3 kliknutí a zdarma

Tato online aplikace vám umožňuje stahování hudby z YouTube. Vše probíhá zdarma, bez registrace a bez instalace. Hudbu z YouTube je možné stáhnout do formátu MP3. Už žádný jiný program na stahování z YouTube do MP3 nebudete potřebovat.

Jak stahovat hudbu z YouTube do MP3 zdarma?

Jak na stahování MP3 z YouTube online se dozvíte na našich stránkách. Stahuj mp3 z YouTube během několika sekund pomocí tohoto skvělého nástroje. 

Existují desítky webů, které vám stáhnou hudbu z YouTube do MP3 online, ale ne všechny jsou důvěryhodné.

Níže uvedená metoda funguje skvěle. Tuto metodu je možné provést v prohlížeči, aniž byste museli stahovat nějaké speciální aplikace nebo programy.

1. Najděte video, ze kterého chcete hudbu z YouTube stáhnout do MP3

Otevřete YouTube ve webovém prohlížeči vašeho počítače a vyhledejte nebo přejděte na video, ze kterého chcete hudbu stahovat. 

2. Zkopírujte URL adresu videa

Zvýrazněte celou adresu videa v pruhu v horní části okna prohlížeče a poté stisknutím `Ctrl+C` (Windows) nebo `Command+C` (Mac) zkopírujte. 

3. Přejděte na začátek této stránky stahování MP3 z YouTube

Klikněte na velké tlačítko `Pokračovat: Stáhnout hudbu z YouTube do MP3`. 

Objeví se vám stránka, kde už se jenom zbavíte reklamy. Buďto nenápadným křížkem nebo zeleným tlačítkem `Převeďte Váš soubor dle našeho návodu`.

4. Vložte adresu videa z YouTube

Klikněte do textového pole "Zadejte odkaz k médiu". Následně stiskem kláves `Ctrl+V` (Windows) nebo `Command+V` (Mac) vložte zkopírovaný odkaz vašeho videa z YouTube.

5. Vyberte typ souboru

Výchozí volba je stažení hudby do souboru MP3. Pokud chcete volbu změnit, můžete tak učinit kliknutím na jinou možnost MP4, MP4 HD, AVI, AVI HD. Tyto možnosti naleznete nad vyhledávacím políčkem. 

6. Klikněte na tlačítko "Konvertovat do MP3" 

Klikněte na `Konvertovat do MP3`. Zobrazí se vám další stránka, kde opět kliknete na tlačítko `Konvertovat do MP3`. Po spuštění procesu se zobrazí obrazovka s procentem stahování. Obvykle převod trvá až 20 sekund. Pokud je ale server přetížen nebo je vaše připojení k internetu pomalé, může to trvat 2-3 minuty. Buďte trpěliví a okno nezavírejte hned.

7. Stáhněte a získejte MP3 z YouTube

Po převodu se zobrazí finální tlačítko `Stáhnout`, kterým stáhnete svou písničku do počítače, MP3 přehrávače, telefonu nebo hudební knihovny.

A je to! Stahování písniček z YouTube nebylo nikdy jednodušší. Nyní máte ve svém zařízení zcela zdarma svou hudbu.  

TOP 3 nástroje na stahování hudby z YouTube do MP3

Nejlepší nástroje na stahování hudby z Youtube do MP3
Online nástroj Bez registrace Více formátů Český návod Zdarma
Y2mate                ❌
YTMP3                ❌
Otevřito

❓ Často kladené otázky

Kde najdu MP3 soubor, který jsem stáhl?

Obecně to záleží na operačním systému, který máte nainstalovaný ve vašem zařízení. Záleží však pouze na tom, jestli se pokoušíte vyhledat stažený soubor mp3 pomocí standardních systémových nástrojů, jako je Průzkumník souborů v systému Windows. 

Chcete-li se tomuto procesu vyhnout, jednoduše v prohlížeči otevřete "Stažené soubory".

Nebo otevřete nabídku v prohlížeči. Obvykle jsou to 3 tečky nad sebou. Po kliknutí na ně se otevře nabídka, ve které vyberete možnost Stahování a v horní části seznamu se zobrazí váš mp3 soubor. V tomto případě nezáleží na tom jaký systém nebo zařízení používáte, protože přistupujete k vnitřním funkcím prohlížeče. 

Jak přehrát stažený soubor?

Opravdu to potřebujete vědět, nebo si s námi jen pohráváte? ? Existuje milion zdrojů, jak správně a zdarma poslouchat hudbu ve vašem zařízení. V dnešní době je ve většině zařízení a operačních systémech dokonce předinstalovaný přehrávač mp3. Stačí se rozhlédnout a hledat. Programů na přehrání a stahování mp3 z YouTube je spoustu. Obecně však stačí kliknout nebo poklepat na mp3 a ta začne hrát.

Jaký je nejlepší program na stahování z YouTube do MP3?

Pokud jste se rozhodli pro aplikaci nebo program na stahování z YouTube do mp3, tak vám určitě doporučíme program Free YouTube to MP3 Converter. Aplikace pro stahování z YouTube do mp3 je vhodná pro Mac i Windows a hlavně je zcela zdarma. Kdo si poradí s angličtinou, je to jasná volba. Lehká a snadno použitelná aplikace, která podporuje stahování zvukových streamů z Youtube a převádí je do všech populárních formátů.

Nejlepší program na stahování hudby z YouTube do MP3
Nejlepší program na stahování hudby z YouTube do MP3

Hlavní výhody programu pro stahování písniček z YouTube do MP3 jsou: 

 • Hromadné stahování – Získejte celý svět v mp3. Najděte seznamy skladeb a kanály, na které máte zrovna chuť. Přehrávejte a stahujte písničky z YouTube na MP3. Toto je jedinečná vlastnost programu Free YouTube to MP3 Converter.
 • Čistý zvuk – Převeďte na bezztrátový a ztrátový. Dostupné formáty: MP3 (Lame Insane and Extreme Profiles), M4A (AAC), WAV, FLAC a OGG. Stáhněte si původní stream a získejte hi-fi zvuk v dosahu audiofila.
 • Funkčnost – Užijte si stahování s více vlákny. Stahujte seznamy skladeb a samostatné odkazy - vše najednou. Snadno přizpůsobte názvy výstupů. Vyplňujte MP3 tagy a umělecká díla automaticky.

Jak převést hudbu pomocí bezplatného programu na stahování z YouTube do MP3:

 1. Spusťte bezplatý program na stahování z YouTube do MP3, v originálním názvu: Free YouTube to MP3 Converter
 2. Zkopírujte URL adresu videa na YouTube
 3. Vložte zkopírovaný odkaz do aplikace kliknutím na tlačítko „Vložit“
 4. Vyberte příponu do které chcete video z YouTube uložit: MP3, FLAC, M4A, AAC, WAC, OGG
 5. Klikněte na tlačítko „Stáhnout“

A je to! Nyní si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu, kterou vám přináší nejlepší program na stahování z YouTube do mp3.

Proč stahovat hudbu z YouTube online?

Řekneme vám proč. Máme k tomu spoustu důvodů, tady jsou ty hlavní: 

 • Komerční reklama na YouTube. Tolik reklam a tolik nám sežerou času. Bohužel, některé ani nelze přeskočit.
 • Přenos dat – na většině mobilních zařízení máte omezená data. Tedy pokud chcete ušetřit, skončíte stažením 1 mp3, kterou si poslechnete 100krát. Ikdyž vaše nastavení používá nejnižší možnou kvalitu videa, je to stále 10 krát větší odběr dat než má samotná mp3. 

Pokud jde o legalitu těchto akcí, nezapomeňte: Pokud nesdílíte stažené mp3, nikdo nebude vědět, že jste stahovali hudbu z YouTube.

Je to legální?

Než se ponoříte do specifik stahování mp3 z YouTube, musíte zjistit, zda je to legální nebo ne. Odpověď na tuto otázku je ano i ne

Pokud se obrátíte na držitele autorských práv a získáte povolení ke stažení hudby z YouTube, nemusíte si dělat starosti.

Ale pokud to tak není, není to legální, přestože to dělá každý. Pokud je to třeba indický umělec nebo někdo podobný, můžete ho kontaktovat a dostat ke stažení souhlas. Pokud je to velký umělec, tak hodně štětí. 

Musíte pochopit, že umělci, kteří zveřejňují hudbu na YouTube, vydělávají peníze prostřednictvím reklam, které vidíte na začátku a někdy uprostřed videa.

Existují situace, kdy je tento proces legální. Ovšem je to stále ještě šedá oblast díky vlastním podmínkám služby YouTube. S povolením ale často legální nebude. Ale exitují způsoby, jak k hudbě ze služby YouTube přistupovat, aniž byste porušili pravidla. Jako například nová služba YouTube, která někdy pravděpodobně nahradí hudbu Google Play.

Nepodoprujeme pirátství, takže pokud chtete jít na stahování písniček z YouTube bez souhlasu, nezapomeňte, že to děláte na vlastní nebezpečí.


Návod – krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Vložte adresu URL vybraného videa YouTube do vyhledávacího políčka

2. Klikněte na "Convert"

3. Proběhne konverze

4. Objeví se tlačítko "Download", kterým hudbu stáhnete a uložíte

YouTube

Služba YouTube byla navržena tak, aby uživatelům umožňovala pouze sledovat a poslouchat hudební videa na svých webových stránkách. Mnoho uživatelů si ale přeje stáhnout nebo uložit svou oblíbenou hudbu z YouTube do svého zařízení. Stahování hudby z YouTube znamená, že ji můžete poslouchat bez připojení k internetu, což je ideální způsob, jak se bavit v letadlech, vlacích a výletech na místech bez spolehlivého 4G nebo Wi-Fi. YouTube je největší internetový portál ke sdílení videa. Byl založen v roce 2005 zaměstnanci PayPalu. O rok později YouTube koupil Google a nyní tento server provozuje jako dceřinou společnost. Youtube umožňuje nahrávat videa, sdílet je, hodnotit a komentovat.

MP3 (.mp3)

MP3 formát zachovává poměrně vysokou kvalitu zvuku a zmenšuje velikost hudebních souborů v CD kvalitě cca na desetinu. Při mluveném slovu, je však násobně horší. Funguje to jednoduše. Existují určité frekvence zvuku, které lidské ucho neslyší. Těchto zvuků se zbaví. Zároveň maskuje zvuky klidnější, pokud jsou jiné hlasité. MP3 využívá skutečnost, že slyšíme některé frekvence lépe než ostatní. Vše se váže na tzv. "práh slyšitelnosti". Jakmile se MP3 rozhodne, která data bude uchovávat, zkomprimuje je pomocí komprese dat. Tím získáte soubory zmenšené až na 1/10 původní velikosti. Ovšem na úkor určité kvality. Výhody MP3 souborů jsou:

 • Malý formát - soubory jsou tak malé, že mohou být snadno distribuovány po internetu. Z tohoto důvodu se staly nejpoužívanějšími pro nákup hudby.
 • Komprimuje soubory s minimálním rozdílem k celkové kvalitě zvuku.
 • Snadné převádění dalších souborů pomocí programů a aplikací do MP3. Jak můžete vidět, MP3 se díky své drobné velikosti souborů velmi dobře distribuuje, streamuje a propaguje. Nevýhody MP3 sobourů:
 • Vždy, když chcete komprimovat soubor, ztratíte kvalitu zvuku. Ikdyž je kódování MP3 velmi inteligentní, není perfektní. Komprese někdy může vést k nepatrným zvukovým "artefaktům", které zejména ve vyšších frekvencích škodí kvalitě zvuku.
 • Tyto nepřesnosti zvuku znamenají, že MP3 není vhodný pro profesionální zvuk.

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Komentáře

Soubor YouTube umíme převést i do