Stahování hudby z YouTube do MP3

Tato online aplikace vám umožňuje stahování hudby z YouTube. Vše probíhá zdarma, bez registrace a bez instalace. Hudbu z YouTube je možné stáhnout do formátu MP3. Už žádný jiný program na stahování z YouTube nebudete potřebovat.

Stahování hudby z YouTube

Služba YouTube byla navržena tak, aby uživatelům umožňovala pouze sledovat a poslouchat hudební videa na svých webových stránkách. Mnoho uživatelů si ale přeje stáhnout nebo uložit svou oblíbenou hudbu z YouTube do svého zařízení. Stahování hudby z YouTube znamená, že ji můžete poslouchat bez připojení k internetu, což je ideální způsob, jak se bavit v letadlech, vlacích a výletech na místech bez spolehlivého 4G nebo Wi-Fi. YouTube je největší internetový portál ke sdílení videa. Byl založen v roce 2005 zaměstnanci PayPalu. O rok později YouTube koupil Google a nyní tento server provozuje jako dceřinou společnost. Youtube umožňuje nahrávat videa, sdílet je, hodnotit a komentovat.

MP3 (.mp3)

MP3 formát zachovává poměrně vysokou kvalitu a zmenšuje velikost hudebních souborů v CD kvalitě cca na desetinu. Při mluveném slovu, je však násobně horší.

Převést soubor do

MP3 (.mp3)

Kvalitní nástroje

Vybrali jsme Vám na míru vhodné a vyzkoušené nástroje.

Jednoduše a rychle

K otevření souboru stačí jen dva kroky doplněné o praktický návod.

Bezpečně a zdarma

Vše probíhá ve Vašem prohlížeči zdarma, bez registrace a instalace.


Návod - krok za krokem

1. kroku předchází výběr souboru pokračujte zde

1. Vložte odkaz z youtube na video do vyhledávacího políčka "url"

2. Klikněte na "Konvertovat do MP3"

3. Po krátké konverzi tlačítkem "Stáhnout" uložte soubor

Komentáře